ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آیفون SE جدید
تکنولوژی

نتایج یک نظرسنجی: 40 درصد کاربران آیفون می‌خواهند آیفون SE جدید را بخرند

اپل فردا اولین رویداد سال 2022 خود را برگزار خواهد کرد که در آن شاهد رونمایی از نسل جدید آیفون SE و نسل پنجم آیپد ایر خواهیم بود. حالا نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد که ...

اپل فردا اولین رویداد سال 2022 خود را برگزار خواهد کرد که در آن شاهد رونمایی از نسل جدید آیفون SE و نسل پنجم آیپد ایر خواهیم بود. حالا نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد که 40 درصد از کاربران آیفون قصد دارند تا آیفون SE جدید را به عنوان دستگاه اصلی، گوشی دوم یا حتی برای هدیه به دیگران خریداری کنند.

آیفون SE جدید

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط SellCell که 2500 کاربر آیفون در آن شرکت کرده‌اند، 40 درصد از آن‌ها قصد خرید آیفون SE 3 جدید را دارند که احتمالا فردا به طور رسمی معرفی خواهد شد. از این تعداد، 24 درصد کاربران، گوشی جدید را به عنوان دستگاه اصلی خود خریداری خواهند کرد و 16 درصد آن را به عنوان دستگاه دوم یا به عنوان هدیه تهیه می‌کنند.

آیفون SE جدید

کاربران آیفون 11، بیشترین متقاضیان آیفون SE جدید

همچنین بیشتر افرادی که قصد خرید گوشی جدید را دارند (11.5 درصد از تعداد کل)، هم اکنون کاربر آیفون 11 هستند. در این نظرسنجی همچنین دلایل خرید آیفون SE جدید نیز ذکر شده که به ترتیب قیمت پایین (29.4 درصد)، ارتقا از گوشی قدیمی (25.5 درصد)، شبکه 5G (با 15.2 درصد) و اندازه جمع‌وجور آن (11.3 درصد) مورد توجه‌ترین قابلیت‌های این گوشی محسوب می‌شوند.

از بین کسانی که قصد ارتقای گوشی خود را ندارند، 66.2 درصد همچنان از آیفون فعلی خود راضی هستند، 9.3 درصد منتظر عرضه آیفون 14 جدید هستند، 4.1 درصد اعتقاد دارند که اندازه آن بسیار کوچک است و به عقیده 3.0 درصد گوشی به اندازه کافی قابل توجه نیست.

چند ماه قبل، یکی از تحلیلگران جی‌پی مورگان گفته بود که این گوشی می‌تواند 1.4 میلیارد کاربر اندروید را برای تغییر گوشی‌شان وسوسه کند. هرچند طبق شایعات، اپل در ظاهر این گوشی تغییری اعمال نخواهد کرد، اما پشتیبانی از شبکه 5G و چیپ قدرتمند A15 Bionic به علاوه قیمت پایین آن می‌تواند برای انتقال از اندروید به آیفون برای کاربران کافی باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی