ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

تفاهمنامه همکاری ازکی و آپسان امضا شد

دو مجموعه فین‌تکی فعال در زمینه لندتک (پرداخت‌های اعتباری و وام) ازکی‌وام و آپسان برای گسترش بازار لندتک و اعطای اعتبارهای خرد با مهلت پرداخت کوتاه مدت، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. صبح ۱۸ اسفند ماه ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۶

دو مجموعه فین‌تکی فعال در زمینه لندتک (پرداخت‌های اعتباری و وام) ازکی‌وام و آپسان برای گسترش بازار لندتک و اعطای اعتبارهای خرد با مهلت پرداخت کوتاه مدت، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

صبح ۱۸ اسفند ماه نشست خبری ازکی وام و آپسان به مناسبت امضای این تفاهمنامه در ساختمان ماموت برگزار شد. «محمد مهدی مومنی» مدیرعامل از کی وام در این نشست اعلام کرد که که مجموعه «ازکی» برای تمرکز بیشتر در بازار فین‌تک مجموعه از کی‌وام را ایجاد کرده و قصد دارد این فعالیت‌های فین‌تکی را در ابعاد گسترده‌تری ادامه دهد.

تفاهمنامه ازکی وام و آپسان

او درباره ارزش افزوده که در این فضا ایجاد کرده‌اند اعلام کرد که مشتریان از کی وام از فضایی بهره می‌برند که از تمامی خدمات مختلف از کی وام استفاده میکنند. او تاکید کرد که پرداخت اعتبارها در از کی وام در کمترین مدت زمان ممکن رخ خواهد داد و بازپرداخت آن نیز اگر به موقع باشد، هیچ جریمه‌‌ای به مبلغ دریافتی لحاظ نخواهد شد: «با مجموعه‌های آنلاین و فیزیکی مختلفی قرارداد بستیم که کاربران می‌توانند خریدهای خود را از این مراکز انجام دهند.»

مجموعه آپسان با برند تالی در زمینه خدمات اعتباری خرد فعالیت دارد که با همکاری مشترک با از کی وام پس از مذاکراتی چند ماهه توانستند به یک همکاری برسند. همکاری این دو با نام «ازکی تالی» شناخته می‌شود و قرار است طی آن در کمترین زمان و با کمترین وثیقه اعتبارهای خرد به کاربران عادی و سازمانی از ۲۵۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان اعطا شود.

مومنی در پاسخ به دیجیاتو که آیا این رقم‌ها با توجه به تورم در آینده بیشتر خواهد شد یا خیر و همچنین قرار است بخش پرمیومی برای کاربران درست شود یا خیر گفت: «فعلا در حال جا انداختن این سیستم پرداخت اعتباری برای مشتریان خود هستیم و تصور می‌کنم که تا زمان جا افتادن این روند، کمی زمان لازم داریم و با همین ارقام کار خود را پیش خواهیم برد.»

تفاهمنامه ازکی وام و آپسان

«امید ترابی» مدیرعامل آپسان نیز به دیجیاتو درباره چرایی ترویج پرداخت‌های اعتباری در ایران طی سال‌های اخیر توسط مجموعه‌های مختلف گفت: «شرایط اقتصادی این شرایط را ایجاب کرده که بالاخره این سیستم مالی که سالهاست در کشورهای دنیا رواج دارد در ایران نیز پیاده سازی شود. او پلتفرم خودشان را یک وسطه دانست که قرار مجموعه‌های مختلف را گردآوری کند و یک فضای مقایسه‌ای پرداخت اعتبار را برای کاربران ایجاد کند. ترابی تاکید کرد که آنها آماده هستند تا با سایر مجموعه‌های لندتکی نیز همکاری کنند.

مدیرعامل آپسان مدل درآمدی این کسب و کار را در کمیسیونی که مراکز طرف قرارداد با آنها دارند اعلام کرد و به دیجیاتو گفت این یک مدل جهانی است که در ایران هم اجرا می‌شود: «خوشبتانه کسب و کارها حالا بیشتر با این مدل آشنا هستند و این موضوع در بین کسب و کارهای آنلاین هم بیشتر جا افتاده است.»

تفاهمنامه ازکی وام و آپسان

به گفته ترابی، این مجموعه تا به حال همکاری خود را با دو PSP شروع کرده و خدمات اعتباری آپسان در ۶۰۰ هزار نقطه فیزیکی قابل استفاده است. نحوه اعتبارسنجی افراد در این پلتفرم با سیستم اعتبارسنجی است و قرار است روش‌های دیگری نیز به این سیستم اضافه شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی