ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گلکسی XCover
تکنولوژی

گلکسی XCover پرو 2 اولین گوشی جان سخت سامسونگ با شبکه 5G خواهد بود

سامسونگ در سال 2020 گوشی گلکسی XCover پرو را راهی بازار کرد. حالا پس از گذشت دو سال گفته می‌شود که غول فناوری مستقر در کره قصد دارد نسخه جدید سری گوشی‌های جان سخت خود ...

سامسونگ در سال 2020 گوشی گلکسی XCover پرو را راهی بازار کرد. حالا پس از گذشت دو سال گفته می‌شود که غول فناوری مستقر در کره قصد دارد نسخه جدید سری گوشی‌های جان سخت خود را با نام گلکسی XCover پرو 2 و پشتیبانی از شبکه 5G معرفی کنند.

طبق گزارش SamMobile، سامسونگ در حال کار روی یک گوشی مقاومت جدید با شماره مدل SM-G736B است که ظاهرا با نام گلکسی‌ XCover پرو 2 و پشتیبانی از شبکه 5G عرضه خواهد شد. اگر این اطلاعات صحت داشته باشد، این گوشی اولین دستگاه 5G در سری گلکسی‌ XCover محسوب خواهد شد. تمام مدل‌هایی که تاکنون در این سری راهی بازار شده‌اند، از جمله گلکسی XCover 5 سال گذشته، به قابلیت اتصال 4G LTE محدود شده‌اند.

هنوز هیچ مشخصات دیگری در مورد این گوشی منتشر نشده است. با این حال، می‌توان انتظار داشت که برخی قابلیت‌های این گوشی جان سخت مانند نسخه قبلی خود باشد.

مشخصات احتمالی گلکسی XCover پرو 2

گلکسی XCover

از جمله مشخصات احتمالی آن می‌توان به باتری قابل تعویض اشاره کرد که تمام دستگاه‌های دیگر سری گلکسی XCover نیز با این ویژگی راهی بازار شده‌اند.

گوشی‌های جان سخت سامسونگ عموما برای شرکت‌ها و کارگردان میدانی طراحی شده‌اند. بنابراین وجود یک باتری قابل تعویض باعث می‌شود تا کاربران به راحتی بتوانند باتری خالی شده خود را در هر زمان و مکانی با باتری شارژ شده تعویض کرده و از سویی دیگر برای چندین ساعت ارتباطات خود را حفظ کنند.

علاوه بر این، برخی مشخصات آن ممکن است بر اساس گلکسی A53 تنظیم شده باشد، زیرا نسخه قبلی آن شباهت‌های زیادی با گلکسی A51 داشت. اگر این امر درست باشد، بنابراین سامسونگ می‌تواند گلکسی‌ XCover پرو 2 را به چیپ اگزینوس 1280 خود مجهز کند. در نهایت، این گوشی ممکن است برای 4 سال به‌روزرسانی سیستم عامل و 5 سال به‌رزورسانی امنیتی دریافت کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی