گلکسی A53 و A73 احتمالا در مراسم آنپکد سامسونگ در 26 اسفند معرفی می‌شوند

گلکسی A53 و A73 احتمالا در مراسم آنپکد سامسونگ در 26 اسفند معرفی می‌شوند

رویدادهای آنپکد سامسونگ معمولاً چند بار در سال برگزار می‌شوند و حالا تاریخ برگزاری مراسم بعدی کره‌ای‌ها فاش شده است. گفته می‌شود در این مراسم سامسونگ از سه گوشی مورد انتظار گلکسی A33، گلکسی A53 و گلکسی A73 پرده برمی‌دارد.

سامسونگ مانند بسیاری از شرکت‌ها در سال‌های اخیر نتوانسته به خوبی از اطلاعاتش محافظت کند. حالا هم یکی از منابع معتبر دنیای فناوری یعنی «ایوان بلس»، پوستری از مراسم بعدی سامسونگ منتشر کرده که علاوه بر تاریخ، از معرفی نسل جدید گوشی‌های سری گلکسی A هم خبر می‌دهد.

بر اساس این پوستر، سامسونگ در روز 26 اسفند رویداد Unpacked بعدی‌اش را برگزار می‌کند، البته هنوز کره‌ای‌ها نسبت به این خبر واکنشی از خود نشان نداده‌اند. با این حال به نظر می‌رسد با یک پوستر رسمی سروکار داریم.

مراسم Unpacked سامسونگ گلکسی A53

مشخصات احتمالی گلکسی A53 و A73

گوشی‌های جدید سری Galaxy A ستارگان این رویداد خواهند بود. احتمالا گلکسی A33 و گلکسی A53 در کنار گلکسی A73 قرار است در این رویداد پا به عرصه‌ وجود بگذارند.

چند روز پیش از مشخصات احتمالی گوشی‌های جدید سری گلکسی A در دیجیاتو صحبت کردیم. سامسونگ از تراشه‌ اختصاصی اگزینوس 1280 یا اگزینوس 1200 در گلکسی A33 5G و گلکسی A53 5G استفاده خواهد کرد. قلب تپنده‌ گلکسی A73 5G نیز احتمالاً تراشه‌ اسنپدراگون 750G خواهد بود.

سامسونگ احتمالا برای هر سه دستگاه از نمایشگر Super AMOLED استفاده خواهد کرد. مهم‌ترین نکته، به کارگیری احتمالی دوربین چهارگانه‌ با سنسور اصلی ١٠٨ مگاپیکسلی در گلکسی A73 5G است. این اولین باری خواهد بود که یک گوشی از سری Galaxy A به چنین سیستم دوربینی مجهز می‌شود.

بر اساس انتظارات، سامسونگ گلکسی A33 5G ارزان‌ترین عضو در این رویداد خواهد بود. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از جزئیات رویداد احتمالی سامسونگ در روز ٢۶ اسفند در دسترس نیست. اما اگر واقعا کره‌ای‌ها به دنبال برگزاری چنین مراسمی باشند، باید به‌زودی شاهد انتشار رسمی دعوتنامه‌اش باشیم.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.