ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سورن هیبرید جایگزین سمند پژو GLX سال آینده
خودرو

مدیرعامل ایران‌خودرو: سورن هیبرید جایگزین سمند و پژو GLX می‌شود

مدیرعامل ایران‌خودرو اعلام کرد سال آینده سورن هیبرید (نسخه توربو دوگانه‌سوز) جایگزین خودروهای سمند و پژو GLX خواهد شد. مهدی خطیبی در حاشیه مراسم رونمایی از اتوبوس برقی ایران‌خودرو دیزل اعلام کرد: «در تدارک آن هستیم که ...

مدیرعامل ایران‌خودرو اعلام کرد سال آینده سورن هیبرید (نسخه توربو دوگانه‌سوز) جایگزین خودروهای سمند و پژو GLX خواهد شد.

مهدی خطیبی در حاشیه مراسم رونمایی از اتوبوس برقی ایران‌خودرو دیزل اعلام کرد: «در تدارک آن هستیم که در سال آینده سورن هیبرید را جایگزین خودروهای سمند و پژو GLX کرده و در بازار عرضه کنیم. با خروج خودروهای سمند و پژو GLX، خودرویی مناسب تاکسی  استاندارد در خط تولید ایران‌خودرو وجود نخواهد داشت و بهترین انتخاب در این حالت سورن هیبرید است.»

با توجه به گفته‌های وی هم‌اکنون تولید خودروهای سمند و پژو GLX با زیان همراه بوده و این محصولات به جهت کیفیت پایینی که دارند نیز باید از خط تولید خارج شوند.

خطیبی اعلام کرد: «سال آینده ۷ محصول جدید از سوی ایران‌خودرو راهی بازار خواهد شد که از آن‌ها برخی فیس‌لیفت و برخی با تغییر موتور همراه خواهند بود. به عنوان مثال، وانت آریسان تغییراتی را در شاسی، موتور و تریم داخلی تجربه کرده و با کیفیت بسیار بالاتر در بازار عرضه می‌شود. رانا اتوماتیک و ۲۰۷ اتوماتیک، دنای سال، سمند و سورن نیز از دیگر محصولاتی هستند که به بازار خواهند آمد. همچنین نسخه برقی تارا نیز در سال ۱۴۰۱ به مرحله تولید انبوه رسیده و احتمالا در اوایل سال ۱۴۰۲ به دست متقاضیان آن خواهد رسید.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی