ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایلان ماسک ولادیمیر پوتین
کسب و کار

ایلان ماسک: حاضرم با یک دست با پوتین و حتی خرسش مبارزه کنم

ایلان ماسک دیروز ولادیمیر پوتین را به نبرد تن به تن دعوت کرد. حالا یکی از فرماندهان چچن مدعی شده که مدیرعامل تسلا در این مبارزه تحقیر خواهد شد. ماسک هم در جواب نوشته که ...

ایلان ماسک دیروز ولادیمیر پوتین را به نبرد تن به تن دعوت کرد. حالا یکی از فرماندهان چچن مدعی شده که مدیرعامل تسلا در این مبارزه تحقیر خواهد شد. ماسک هم در جواب نوشته که اگر رئیس جمهور روسیه از نبرد می‌ترسد، اون حاضر است فقط از یک دستش استفاده کند و حتی اجازه دهد پوتین خرسش را به مبارزه بیاورد.

«رمضان کادیروف»، از فرماندهان وفادار پوتین در پستی در کانال تلگرام خود ماسک را با نام دخترانه «ایلانا» (Elona) خطاب قرار داد و مدعی شد که اگر مبارزه‌ای شکل می‌گرفت، رئیس جمهور روسیه به‌راحتی او را شکست می‌داد. او به مدیرعامل اسپیس ایکس گفت: «باید به باشگاه بروی و قوی‌تر شوی، و خودت را از یک ایلانای نازک نارنجی به یک ایلان بی‌رحم تبدیل کنی.» به دنبال این پست، ماسک نام پروفایل کاربری خود را به ایلانا ماسک تغییر داد.

ایلان ماسک ولادیمیر پوتین

مدیرعامل تسلا در پاسخ گفت که نیازی به تمرین اضافه ندارد، چون این صورت مبارزه یک طرفه می‌شود. او افزود: «اگر [پوتین] از مبارزه می‌ترسد، می‌پذیرم که فقط از دست چپم استفاده کنم، در حالی که چپ دست هم نیستم.»

در ادامه «دمیتری روگوزین»، رئیس سازمان فضایی روسیه هم با نقل قولی از «الکساندر پوشکین»، شاعر روسی به پیشنهاد ماسک واکنش نشان داد. در این شعر آمده است: «تو ای شیطان کوچک هنوز خیلی جوان و ضعیفی که با من رقابت کنی. با این کار تنها زمان خود را هدر می‌دهیم. نخست برادرم را مغلوب کن.»

ایلان ماسک: پوتین می‌تواند خرسش را هم بیاورد

ایلان ماسک ولادیمیر پوتین

ماسک در پاسخ به روگوزین نوشت: «می‌بینم که سخت چانه می‌زنید! بسیار خب، می‌توانید 10 درصد پول بیشتری بابت هر بازدید بگیرید.» او در این توییت تصویری از پوتین سوار بر خرس و خودش به همراه یک شعله‌افکن شرکت Boring Company را به اشتراک گذاشت. او در توییت دیگری اضافه کرد که پوتین حتی می‌تواند خرسش را همراه خود بیاورد.

مشخص نیست که پوتین واقعا خرس دارد یا نه، ولی او پیش‌تر ادعای خرس‌سواری را رد کرده بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • Amir_Safari
  Amir_Safari | ۲۶ اسفند ۱۴۰۰

  عالیه 😂😂😂

 • expert_developer
  expert_developer | ۲۶ اسفند ۱۴۰۰

  توییت های ماسک شده مسخره بازی. مدیر چندتا شرکت غول باشی و اینقدر بی پرستیژ؟ انگار یک بچه توییت هاش رو میفرسته.

 • molavy
  molavy | ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

  عملا دیگه رد داده
  کار دنیا رو ببین از وقتی تو بولیوی دولت آمریکا براش کودتا کرد اینم کشور گشا شده

مطالب پیشنهادی