ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

سری گلکسی A پرفروش‌ترین گوشی‌های سامسونگ در سال 2021 بود

براساس گزارش موسسه تحقیقاتی «کانترپوینت»، حدود 59 درصد فروش گوشی‌های سامسونگ در سه ماهه چهارم 2021 مربوط به گوشی‌های میان‌رده سری گلکسی A این شرکت بوده است. به صورت کلی در سال گذشته میلادی، میان‌رده‌های ...

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۰

براساس گزارش موسسه تحقیقاتی «کانترپوینت»، حدود 59 درصد فروش گوشی‌های سامسونگ در سه ماهه چهارم 2021 مربوط به گوشی‌های میان‌رده سری گلکسی A این شرکت بوده است. به صورت کلی در سال گذشته میلادی، میان‌رده‌های این شرکت بیش از سایر دستگاه‌ها مورد توجه کاربران بوده‌اند.  

این گزارش دقیقا چند روز قبل از معرفی گلکسی A53 و A73 منتشر شده است. در گزارش منتشر شده از سوی کانترپوینت به این موضوع نیز اشاره شده که گوشی‌های سری گلکسی A سامسونگ بیشترین فروش را در بین موبایل‌های این شرکت در سال گذشته میلادی از آن خود کرده‌اند که خبر از تقاضای رو به رشد میان‌رده‌ها در بازار موبایل می‌دهد.

فروش چشمگیر میان‌رده‌های سری گلکسی A

براساس گزارش این موسسه تحقیقاتی، در سال 2021، سری گلکسی A حدود 58 درصد از فروش گوشی‌های سامسونگ را تشکیل می‌دهند و 59 درصد از دستگاه‌های فروخته شده در سه ماهه چهارم سال 2021 جزو مدل‌های مختلف گلکسی A بوده‌اند.

همچنین گفتنی است میان‌رده‌های این سری در سه ماهه اول سال گذشته میلادی 56 درصد از فروش، در فصل دوم سال گذشته حدود 60 درصد و در فصل سوم 57 درصد فروش را به خود اختصاص داده‌اند که نشان‌دهنده تقاضای بالای این سری از موبایل‌های سامسونگ است.

«لیز لی»، تحلیلگر ارشد کانترپوینت می‌گوید: «میان‌رده‌های سری A در چند سال گذشته محور اصلی موبایل‌های سامسونگ را در تشکیل می‌دهند.»

همچنین وی خاطر نشان می‌کند که به صورت کلی گوشی‌های هوشمند میان‌رده کره‌ای‌ها تقریبا دو سوم از مجموع موبایل‌های فروخته شده سامسونگ را در سال 2021 تشکیل می‌دهند که گلکسی A31 و گلکسی A32 جزو آنها هستند.

لیز لی می‌گوید دستگاه‌های این سری در بازار جهانی نیز به صورت گسترده‌ای محبوبیت دارند و در بازارهای مختلف مانند آمریکای شمالی، اروپای غربی و شرقی نیز عملکرد خوبی دارند.

این گزارش با گزارش قبلی کانترپوینت مطابقت دارد و نشان می‌دهد که گلکسی A12 پرفروش‌ترین گوشی اندرویدی بازارهای جهانی در سال 2021 بوده است و تنها موبایل کره‌‌ای‌ها است که در فهرست ۱۰ گوشی پرفروش کانترپوینت قرار گرفته است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی