ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

عیدی مشترکین سیم کارت‌های شاتل موبایل در نوروز ۱۴۰۱ اعلام شد

شاتل موبایل اعلام کرده که به مشترکین سیم کارت های خود به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۴۰۱، هرروز عیدی می‌دهد. به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، تمامی مشترکین این اپراتور، ۲۹ اسفند، همزمان با تحویل سال ...

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۴:۵۵

شاتل موبایل اعلام کرده که به مشترکین سیم کارت های خود به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۴۰۱، هرروز عیدی می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، تمامی مشترکین این اپراتور، ۲۹ اسفند، همزمان با تحویل سال ۱۴۰۱، ۳۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی به عنوان عیدی دریافت می کنند. علاوه بر این شاتل موبایل در جشنواره نوروزی خود به مدت ۱۳ روز، اینترنت رایگان، مکالمه رایگان و کدهای تخفیف شگفت انگیز به طور روزانه به مشترکین خود هدیه می دهد.

شاتل موبایل تنها اپراتور ارائه‏ دهنده سیم ‌کارت هوشمند در کشور است که قابلیت اتصال خودکار به هر سه اپراتور اصلی را دارد و ضمن پاسخگویی به نیازهای ارتباطی کاربران شامل اینترنت همراه، مکالمه و پیامک، با تحلیل مداوم شبکه ‌های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین، باکیفیت‌ترین پوشش شبکه را به صورت خودکار انتخاب می‌کند.

این اپراتور در جدیدترین اقدام خود، جهت توسعه قابلیت های سیم کارت هوشمند شاتل موبایل، با پیاده سازی راهکار «انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان»، این امکان را برای تمامی مشترکین فراهم کرده تا با شماره گیری کددستوری #۸*۱* از وضعیت اتصال شبکه رادیویی میزبان سیم کارت خود مطلع شوند و یا شبکه میزبان مطلوب خود را از میان سه اپراتور اصلی کشور انتخاب کنند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور، انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت 24 ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

ارائه عیدی نوروزی به کاربران هر اپراتوری سنتی قدیمی است که اپراتورهای تلفن همراه هر سال در راستای ادامه آن مزایایی برای مشتریان خود در نظر می‌گیرند. این سنت نه تنها کاربران را هر سال نسبت به روند مدیریت اپراتور موبایل خود خوشنود می‌کند، بلکه در مواردی دلیلی برای جذب مشتری بیشتر نیز می‌شود.

شاتل موبایل امسال هدایای خود را تا پایان نوروز در دسترسی قرار داده و این روند هم به طور 24 ساعته توسط تیمی پشتیبانی خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی