ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

عیدی ایرانسل برای نوروز 1401 اعلام شد

ایرانسل عیدی خود به مشترکانش به مناسبت نوروز ۱۴۰۱ را اعلام کرد. این عیدی، شامل تا ۱۰هزار تومان اعتبار هدیه، پاداش ۱۰ درصدی کیف پول دیجیتال و بستۀ ترکیبی دیتا و مکالمۀ ایرانسلی با قیمت ...

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ | ۲۳:۵۳

ایرانسل عیدی خود به مشترکانش به مناسبت نوروز ۱۴۰۱ را اعلام کرد. این عیدی، شامل تا ۱۰هزار تومان اعتبار هدیه، پاداش ۱۰ درصدی کیف پول دیجیتال و بستۀ ترکیبی دیتا و مکالمۀ ایرانسلی با قیمت تخفیفی است.

به گزارش روابط‌عمومی ایرانسل، به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۱ و ورود به قرن پانزدهم هجری شمسی، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل، می‌توانند از هدایای ویژه‌ای که برای بزرگداشت این آیین تدارک دیده شده است، برخوردار شوند.

عیدی‌های تصادفی برای همه مشترکان

از ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۱، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۱۴۰۱*، از ۱۰۰۰ تا ۱۰هزار تومان، به‌صورت بختانه (تصادفی) از ایرانسل عیدی بگیرند.

این عیدی ویژه، به‌صورت اعتبار به کیف پول دیجیتال مشترک اضافه می‌شود و او می‌تواند از آن برای خرید بستۀ مکالمه و اینترنت از اپلیکیشن ایرانسل‌من استفاده کند.

پاداش ۱۰ درصدی در فاصله ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۱، در صورتی که مشترکان ایرانسل، کیف پول دیجیتال خود را از طریق درگاه بانکی شارژ کنند، معادل ۱۰ درصد از رقم شارژ، به عنوان پاداش، به اعتبار کیف پول دیجیتال آنها افزوده خواهد شد.

برای مثال، اگر یک مشترک، کیف پول دیجیتال خود را ۱۰هزار تومان شارژ کند، ۱۰ درصد از این مبلغ (یعنی ۱۰۰۰ تومان) نیز توسط ایرانسل، به اعتبار موجود در کیف پول وی، به‌عنوان عیدی افزوده خواهد شد و موجودی آن به ۱۱هزار تومان افزایش خواهد یافت.

درصد افزوده شده به‌عنوان پاداش، غیرقابل برداشت است و از آن می‌توان تنها برای خرید بستۀ مکالمه و اینترنت از اپلیکیشن ایرانسل‌من استفاده کرد.

بستۀ ترکیبی نوروزی همچنین تمامی مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل، اولین ارائه‌دهندۀ 5G و رکورددار سرعت اینترنت در ایران، می‌توانند یک بستۀ ترکیبی، شامل یک ساعت مکالمۀ ایرانسلی (درون شبکه) و یک گیگابایت اینترنت بین‌المللی را تنها با پرداخت ۴۰۰۰ تومان دریافت کنند.

این بستۀ تخفیفی، در بازه زمانی ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۱، بدون محدودیت در تعداد دفعات فعال‌سازی، در دسترس است و اعتبار آن از زمان فعال‌سازی، ۲۴ ساعت خواهد بود.

فعال‌سازی این بستۀ هدیه، با شماره‌گیری کد دستوری #۵* و یا مراجعه به بخش خرید بستۀ اینترنت پیشنهادی در سوپراپلیکیشن ایرانسل من، امکان‌پذیر است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • vahid khatami
  vahid khatami | ۱ فروردین ۱۴۰۱

  به خدا من خجالت میکشم جای اینا.ایرانسل فقط ۱۰۰ تومن و همراه اول بت سخاوت ۲۰۰۰ تومن و ضمنا این‌کد در مرود همه اپراتورها کار میکنه.فقط چون میدونم خیلیها بیخبرن تنها اشاره میکنم به اپلیکسشن ذره بین همراه اول یک سری بزنید . تنها عیدی امسال که میشه گفت عیدی اونحا در انتظار شماست. اشتباه نکنید ربطی به اون مسخره بازی همیشگه ۲ گیک نداره.
  موفق باشید

  • vahid khatami
   vahid khatami | ۱ فروردین ۱۴۰۱

   اشتباه تایپ شد : ایرانسل فقط ۱۰۰۰ تومن . البته قول تا ۵۰۰۰۰ هزار تومن رو داده بود

 • ماکسیمیلیان رومی
  ماکسیمیلیان رومی | ۲۹ اسفند ۱۴۰۰

  هدایائی تُهی از ارزش...

مطالب پیشنهادی