ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مک بوک با نمایشگر اولد
تکنولوژی

ال جی احتمالا پنل نمایشگر اولین مک بوک OLED را تولید می‌کند

ال‌جی قصد دارد پنل‌های اولد نسل ۸.۵ را برای اولین مک‌ بوک‌های مجهز به نمایشگر اولد تامین کند. انتظار می‌رود این مک‌ بوک‌ها در سال ۲۰۲۵ روانه بازار شوند. براساس گزارش‌ها، ال‌جی از دسامبر سال ...

ال‌جی قصد دارد پنل‌های اولد نسل ۸.۵ را برای اولین مک‌ بوک‌های مجهز به نمایشگر اولد تامین کند. انتظار می‌رود این مک‌ بوک‌ها در سال ۲۰۲۵ روانه بازار شوند.

براساس گزارش‌ها، ال‌جی از دسامبر سال ۲۰۲۱ در حال آزمایش و ارزیابی فرایند تولید پنل‌های اولد نسل ۸.۵ در کارخانه واقع در «پاجو» کره جنوبی است. ظاهرا تکمیل فرایند ارزیابی یک سال طول می‌کشد. گزارش‌های قبلی حاکی از این بود که کارخانه ال‌جی در پاجو نقش مهمی در ارائه نمایشگرهای اولد برای آیپد و نیز برای مدل‌های آینده آیفون دارد.

ال‌جی و تامین نمایشگر اولد آیپد و مک بوک

علاوه بر این، گفته شده که ال‌جی قصد دارد از خط تولید نمایشگرهای اولد نسل ۶ خود برای مدل‌های ۱۱ و ۱۲.۹ اینچی آیپد استفاده کند. این محصولات کمی زودتر از اولین مک‌ بوک مجهز به نمایشگر اولد عرضه خواهند شد. از آنجایی که مک‌ بوک‌های اولد در حوالی سال ۲۰۲۵ و پس از عرضه دو مدل آیپد مجهز به نمایشگر اولد عرضه می‌شوند، ال‌جی در حال برنامه‌ریزی برای تولید بسترهای بزرگتر نسل ۸.۵ است تا بتواند در فرایند تولید، پنل‌های بیشتری را در مدت زمان کمتری برش بزند.

مک بوک

پیش از این مینگ-چی کو، تحلیلگر مشهور محصولات اپل هم اشاره کرده بود که عرضه اولین مک‌ بوک مجهز به نمایشگر اولد به عرضه آیپدهای اولد ۱۱ و ۱۲.۹ اینچی در سال ۲۰۲۴ بستگی دارد. به این ترتیب می‌توان گفت که گزارش اخیر با گفته‌های مینگ-چی کو نیز مطابقت دارد.

گمان می‌رود ال‌جی تولید انبوه پنل‌های نمایشگر LTPO اولد برای آیپدها را بین سال‌های ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۴ آغاز کند تا عرضه احتمالی مک‌ بوک اولد در سال ۲۰۲۵ ممکن شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی