نسخه کمپر جک سانری آرین دیزل معرفی شد؛ خودروی مسافرتی قانونی دارای مجوز اتوکمپینگ [ویدئو]

نسخه کمپر جک سانری آرین دیزل معرفی شد؛ خودروی مسافرتی قانونی دارای مجوز اتوکمپینگ [ویدئو]

بازار خودروهای مسافرتی و اصطلاحا کمپر که از قابلیت های تامین نیازهای حداقلی در سفرهای جاده ای برخوردارند طی سال های اخیر رو به بزرگ شدن بوده است و در همین راستا نیز اخیرا شرکت های بزرگ سازنده خودروهای کار و تجاری، نسبت به عرضه محصولات خود در این بخش از بازار ترغیب شده اند. آرین دیزل، عرضه کننده محصولات تجاری JAC در ایران در تازه ترین اقدام، نسبت به تجهیز نسخه های پلاک سفید از ون SUNRAY اقدام کرده است که یکی از معدود خودروهای کمپر دارای مجوز قانونی اتوکمپینگ در کشور محسوب می شود.

جک SUNRAY کمپر

جک سانری در حدود یکسال است که در بازار خودرو کشور حضور دارد و در دو نسخه ون ۱۴ نفره (با قابلیت تبدیل به کمپر) و مدل شانزده نفره با پلاک عمومی (به عنوان میدی باس) و با قیمتی در حدود 1 میلیارد و 130 میلیون تومان عرضه می شود.

جک SUNRAY کمپر

یک موتور 2.7 لیتری توربو دیزل به قدرت 147 اسب بخار و گشتاور 355 نیوتن متر نیرو بخش این ون سایز بزرگ است که از نظر ابعاد و اندازه، یکی از بزرگترین ون های موجود در بازار خودرو کشور محسوب می شود.

جک SUNRAY کمپر

آرین دیزل قصد دارد تا امکان سفارشی سازی این کمپر را برای مشتریان خود فراهم آورد و بسته به سطح تجهیزات و امکانات سفارشی مشتریان، مدت زمان تحویل و قیمت خودروهای ثبت نامی نیز متفاوت خواهد بود.

جک SUNRAY کمپر

خودرو معرفی شده سان ری توسط آرین دیزل، به سفارش مشتری به پنل خورشیدی بر روی سقف، سایه بان برقی، موتور برقی، آب گرمکن، یخچال، سیستم صوتی و تصویری و تهویه مطبوع دو منطقه ای مجهز شده و قیمتی در حدود 480 میلیون تومان بیشتر از قیمت اصلی خودرو دارد که البته این نرخ ها مربوط به زمستان 1400 است.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.