ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کسب و کار

اپل استارتاپ بانکداری باز Credit Kudos را تصاحب کرد

اپل یک استارتاپ بانکداری باز انگلیسی به نام «Credit Kudos» را در سکوت خبری به زیرمجموعه‌هایش اضافه کرد. در صفحه شرایط استفاده این استارتاپ که دو روز پیش بروزرسانی شده، عبارت «زیرمجموعه اپل» به چشم ...

اپل یک استارتاپ بانکداری باز انگلیسی به نام «Credit Kudos» را در سکوت خبری به زیرمجموعه‌هایش اضافه کرد.

در صفحه شرایط استفاده این استارتاپ که دو روز پیش بروزرسانی شده، عبارت «زیرمجموعه اپل» به چشم می‌خورد. همچنین لینک سیاست حفظ حریم خصوصی این استارتاپ هم به وب‌سایت اپل می‌رود.

اپل و تصاحب Credit Kudos

Credit Kudos یک استارتاپ بررسی اعتبار افراد است و ادعا می‌کند که رویکردش نسبت به سایر رویکردها تصویر جامع‌تری از وضعیت سلامت و اعتبار مالی افراد ارائه می‌کند. API این استارتاپ در پلتفرم بانکداری باز بریتانیا برای تحلیل اطلاعات حساب افراد کار می‌کند.

این استارتاپ می‌خواهد فرایند دریافت وام را سریع‌تر کند. در حقیقت Credit Kudos به وام‌دهندگان در تصمیم‌گیری بهتر و سریع‌تر کمک می‌کند تا آن‌ها بتوانند به دیگران وام بدهند و یا دیگر خدمات مالی را به مردم ارائه کنند.

حالا تصاحب Credit Kudos توسط اپل به کوپرتینویی‌ها اجازه می‌دهد فعالیت مالی بیشتری در اروپا داشته باشد و اپل کارت را به این قاره ببرد. اپل کارت از آگوست 2019 در اختیار شهروندان آمریکایی قرار دارد و تصاحب یک استارتاپ بریتانیایی به این غول دنیای فناوری کمک می‌کند تا درباره تایید درخواست شهروندان این کشور برای دریافت اپل کارت، بهتر و دقیق‌تر تصمیم‌گیری کند.

طبق گزارشی، این قرارداد همین هفته منعقد شده و Credit Kudos به اپل پیوسته است. به نظر می‌رسد این قرارداد ارزش استارتاپ بریتانیایی را 150 میلیون دلار درنظر گرفته است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی