ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

حملات هکری به بازی Among Us
نرم افزار و اپلیکیشن

بازی Among Us به دلیل حملات سنگین DDoS در آمریکا و اروپا از دسترس خارج شد

بازی Among Us طی دوران قرنطینه توانست محبوبیت بسیاری زیادی را از آن خود کند. سرورهای این بازی اما اخیرا تحت حملات هکری قرار گرفته‌اند. به همین دلیل است که Among Us فعلا در آمریکای ...

بازی Among Us طی دوران قرنطینه توانست محبوبیت بسیاری زیادی را از آن خود کند. سرورهای این بازی اما اخیرا تحت حملات هکری قرار گرفته‌اند. به همین دلیل است که Among Us فعلا در آمریکای شمالی و اروپا قابل بازی کردن نیست.

دیگر کم‌تر کسی پیدا می‌شود که با Among Us آشنایی نداشته باشد. این بازی که در سبک بازی مافیاست را پیش‌تر در دیجیاتو معرفی کرده بودیم. حال امانگ آس به دلیل حملات سنگین DDoS، در برخی مناطق از دسترس خارج شده است.

به گزارش Engadget، توسعه‌دهندگان این بازی محبوب از روزهای گذشته در تلاشند تا از یک حمله توزیع شده به سرورهای خود در آمریکای شمالی و اروپا جلوگیری کنند. برای حفظ امنیت این سرورها، در مناطق مذکور نمی‌توان این بازی را انجام داد.

حملات هکری به بازی Among Us

این موضوع به طور رسمی توسط Innersloth تأیید شده است. تیم توسعه‌دهندگان Innersloth اعلام کرده‌اند که هنوز در حال رفع اشکالات مربوط به سرورهای این بازی در مناطق اشاره شده هستند و همچنان خبری از وضعیت پایدار برای تمام سرورها نیست.

تا زمان نگارش این مطلب، برخی از سرورها بازیابی شده‌اند و کار می‌کنند؛ با این حال به نظر نمی‌رسد که وضعیت به حالت قبلی بازگشته باشد. در هر صورت اگر موفقیتی در تعمیر سرورها و فعال‌سازی این بازی در اروپا و آمریکای شمالی انجام شود، تیم رسمی این بازی جزئیات آن را اعلام خواهد کرد.

البته بازی Among Us به دلیل محبوبیت زیادی که دارد با حملات هکری غریبه نیست. در سال 2020 یک هکر توانست این بازی را تحت حمله قرار دهد و روی 5 میلیون بازیکن تأثیر بگذارد. این اتفاق سبب شد تا بسیاری از افراد به این هکر انتقاد وارد کنند.

آیا مشکلی برای بازی Among Us شما پیش آمده یا همچنان می‌توانید بدون مشکل از آن استفاده کنید؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی