تقاضا برای آیفون SE 2022 کمتر از انتظار است

تقاضا برای آیفون SE 2022 کمتر از انتظار است

تحلیلگران پیش از این انتظار داشتند که آیفون SE 2022 فروش بسیار بالایی داشته باشد. با این حال «مینگ-چی کو» می‌گوید این دستگاه فروشی کم‌تر از انتظار دارد و تقاضا برای آن به اندازه پیش‌بینی‌ها نیست.

کوپرتینویی‌ها در رویداد «Peek Performance» خود از نسل جدید آیفون SE پرده‌برداری کردند. این گوشی طراحی قدیمی مشابه به آیفون 8 دارد، اما در عوض قلب تپنده آن تراشه Apple A15 Bionic است که قدرت بسیار زیادی دارد. به هر حال گفته می‌شود که این گوشی نتوانسته فروشی مطابق انتظارات داشته باشد.

آیفون SE 2022 به اندازه پیش‌بینی‌های قبلی محبوب نیست

تقاضای کم‌تر برای آیفون SE 2022

به گزارش منبع آگاه، مینگ-چی کو که تحلیلگر معروف اپل به شمار می‌رود اخیرا فاش کرده که آیفون SE 2022 به اندازه پیش‌بینی‌های او محبوب نبوده، زیرا تقاضای مشتریان برای این گوشی زیاد نبوده است.

اپل محدودیتی از لحاظ تأمین موجودی آیفون SE جدید خود ندارد. حتی قرنطینه شانگهای نیز روی زنجیره تأمین محصول این گوشی تأثیر نگذاشته‌اند؛ با این وجود iPhone SE 2022 با مشکل میزان تقاضا مواجه است و نه مشکل تأمین موجودی.

پیش از این، مینگ-چی کو پیش‌بینی می‌کرد که این گوشی حدود 25 تا 30 میلیون دستگاه فروش داشته باشد. احتمالا این اتفاق در نهایت رخ نمی‌دهد. اکنون کو می‌گوید که محموله‌های به‌فروش رسیده از این گوشی به حدود 15 تا 20 میلیون دستگاه خواهد رسید.

برخی افراد پیش از معرفی رسمی iPhone SE 2022، معتقد بودند که این گوشی رکورد فروش‌ها را خواهد شکست و حتی کاربران اندرویدی نیز به خرید این گوشی ترغیب می‌شوند، اما واقعیت طور دیگری رقم خورد.

برای یادآوری، نسل جدید آیفون SE از سخت‌افزاری قدرتمندتر نسبت به قبل، اینترنت 5G و دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی پشتیبانی می‌کند. قیمت این گوشی از 429 دلار در آمریکا شروع می‌شود.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.