ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رده بندی جدید برای پلی استیشن پلاس
تکنولوژی

همه آنچه باید درباره پلی‌استیشن پلاس جدید بدانید

پس از شایعات فراوان در ماه‌های اخیر شرکت سونی بالاخره همان چیزی که احتمال آن می‌رفت را تایید کرد: پلی‌استیشن Now به تاریخ می‌پیوندد و در عوض قرار است از یک ساختار رده‌بندی شده در ...

پس از شایعات فراوان در ماه‌های اخیر شرکت سونی بالاخره همان چیزی که احتمال آن می‌رفت را تایید کرد: پلی‌استیشن Now به تاریخ می‌پیوندد و در عوض قرار است از یک ساختار رده‌بندی شده در پلی‌استیشن پلاس استفاده شود.

طبق اخبار منتشر شده این استراتژی برنامه اشتراک سابق سونی را در 3 گروه دسته‌بندی می‌کند که هریک قیمت و خصوصیات خود را دارند. طبق تایید رسمی سونی این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد از بین سه رده Essential، Extra و بالاترین رده یعنی Premium یکی را انتخاب کنند.

رده بندی جدید برای پلی استیشن پلاس

پلی‌استیشن پلاس Essential

نخستین رده در واقع همان اکانت معمولی است که در حال حاضر نیز استفاده می‌شود و مواردی چون بازی‌های دو ماهیانه برای برای دانلود، تخفیف اضافی در قسمت فروشگاه، ذخیره ابری و امکان بازی چندنفره را شامل می‌شود. قیمت‌های این رده عبارتند از 9.99 دلار ماهیانه، 24.99 دلار سه ماهه و 59.99 دلار سالیانه.

پلی‌استیشن پلاس Extra

خصوصیات این رده از پلی‌استیشن Now وارد بازی شده‌اند و در این رده نه تنها تمامی موارد Essential را در اختیار دارید بلکه امکان دانلود حدود 400 عنوان PS4 و PS5 نیز در دسترس شماست. گفتنی است عناوین مذکور هر دو گروه بازی‌های انحصاری و غیرانحصاری را نیز شامل می‌شود، البته هنوز فهرستی از این عناوین منتشر نشده اما قیمت‌های آن عبارتند از 14.99 دلار ماهیانه، 39.99 دلار سه ماهه و 99.99 دلار برای حساب سالیانه.

پلی‌استیشن پلاس پریمیوم

آخرین و گران‌ترین رده پریمیوم است که کمی هم پیچیده به نظر می‌رسد اما به طور خلاصه این رده نسخه بزرگ‌تر و کامل‌تری از دو رده پلاس و Now  به شمار می‌رود. در این رده هرآنچه که در رده‌های قبلی وجود داشت همچنان موجود است و علاوه بر آنها حدود 340 عنوان از PS1، PS2، PS3 و PSP در اختیار دارید و می‌توانید آنها را دانلود یا استریم شوند. البته این خدمات تنها در مناطقی موجود است که اکنون پلی‌استیشن Now در آن عرضه می‌شود. قیمت‌های رده پریمیوم از این قرارند: 17.99 دلار ماهیانه، 49.99 دلار سه ماهه و مبلغ 119.99 دلار برای اکانت یک ساله.

در پایان بایست به دو نکته اشاره کرد، اول اینکه اگر همین حالا اکانت PS Now دارید در زمان اجرای رده‌بندی جدید به شکل خودکار و بدون هزینه اضافی به رده پریمیوم منتقل خواهید شد. مورد دوم نیز اینست که اجرای رده‌بندی جدید از خرداد و به ترتیب در بازارهای آسیا، آمریکای شمالی، اروپا و سپس باقی مناطق دنیا انجام خواهد شد.  

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی