ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تاریخ برگزاری مایکروسافت Build 2022
تکنولوژی

تاریخ برگزاری کنفرانس بیلد 2022 توسعه‌دهندگان مایکروسافت مشخص شد

مایکروسافت هر ساله کنفرانس بیلد را برای توسعه‌دهندگان برگزار می‌کند. کنفرانس مایکروسافت Build 2022 برای امسال نیز برنامه‌ریزی شده و از تاریخ 3 تا 5 خردادماه به صورت مجازی برگزار می‌شود و ردموندی‌ها برنامه‌ای برای ...

مایکروسافت هر ساله کنفرانس بیلد را برای توسعه‌دهندگان برگزار می‌کند. کنفرانس مایکروسافت Build 2022 برای امسال نیز برنامه‌ریزی شده و از تاریخ 3 تا 5 خردادماه به صورت مجازی برگزار می‌شود و ردموندی‌ها برنامه‌ای برای برگزاری این رویداد به صورت حضوری ندارند.

مایکروسافت از همان ابتدای شیوع همه‌گیری کرونا و محدودیت‌ها، اعلام کرده بود که کنفرانس سالانه Build به صورت مجازی برگزار می‌شود. این روند هنوز هم ادامه دارد و ردموندی‌ها قصد دارند رویداد جدید خود را به صورت مجازی ترتیب دهند.

تاریخ برگزاری رویداد مایکروسافت Build 2022

تاریخ برگزاری مایکروسافت Build 2022

در گزارشی تازه، تیم مایکروسافت برای امسال نیز برنامه‌هایی دارد تا بتواند از پروژه‌های جدیدی برای توسعه‌دهندگان پرده‌برداری کند. مانند کنفرانس‌های قبلی مایکروسافت بیلد، تاریخ رویداد جدید این شرکت برای 24 تا 26 ماه می (3 تا 5 خرداد) برنامه‌ریزی شده است.

باید بگوییم که مایکروسافت به طور سالانه کنفرانس‌های بیلد را برگزار می‌کند. در این رویداد از مهندسان، متخصصان فناوری اطلاعات، دانشجویان، توسعه‌دهندگان و استارت‌آپ‌ها میزبانی می‌شود. هدف مایکروسافت از ترتیب دادن این کنفرانس سالانه، مطلع شدن افراد مذکور از جدیدترین فناوری‌های مایکروسافت، ویندوز و دیگر سرویس‌های این کمپانی است. انتظار می‌رود که اخبار جدیدی از ویندوز و برنامه‌های آینده مایکروسافت در این کنفرانس منتشر شود.

لینک پخش این رویداد را در آینده و در دیجیاتو با شما به اشتراک خواهیم گذاشت تا بتوانید آن را به طور زنده تماشا کنید. این رویداد، ساعت 20:00 تاریخ 3 خرداد به وقت ایران به صورت زنده پخش می‌شود.

به نظر شما در کنفرانس مایکروسافت Build 2022 از چه موضوعاتی صحبت خواهد شد؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی