ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مار غول‌پیکر در گوگل Maps
تکنولوژی

مار غول‌پیکر پیدا شده در گوگل مپس تقلبی از آب درآمد

به‌تازگی ویدئویی در TikTok وایرال شده که بیش از 2 میلیون بار بازدید، 70 هزار لایک و صدها کامنت داشته است. این ویدئو مربوط به یک مار غول‌پیکر مشاهده شده در گوگل مپس بوده و ...

به‌تازگی ویدئویی در TikTok وایرال شده که بیش از 2 میلیون بار بازدید، 70 هزار لایک و صدها کامنت داشته است. این ویدئو مربوط به یک مار غول‌پیکر مشاهده شده در گوگل مپس بوده و حالا مشخص شده که چنین ماری در واقعیت وجود ندارد.

مار غول‌پیکر در گوگل Maps

گزارشات حاکی از مشاهده اسکلت یک مار بسیار بزرگ هستند که در Google Maps کشف شده بود. این مار ظاهرا متعلق به فرانسه بوده و همین خبر سر و صدای زیادی را میان کاربران فضای مجازی به پا کرد.

یک حساب کاربری در TikTok با نام «GoogleMapsFunny» ویدئوهای مختلفی را از موضوعات مختلف در گوگل مپس به اشتراک می‌گذارد. یکی از جدیدترین ویدئوهای پربازدید این حساب در تیک‌تاک مربوط به یک شی مار مانند غول‌پیکر در سواحل فرانسه بوده است.

بر اساس اطلاعات ذکر شده توسط این حساب TikTok، ظاهرا این مار از «گونه تیتانوبوا» بوده که سال‌ها قبل منقرض شده است. مارهایی که از این گونه بوده‌اند طولی در حدود 30 متر داشته‌اند و بزرگ‌تر از هر مار دیگری در تاریخ هستند.

با این حال مشخص شده که این شیء غول‌پیکر اصلا متعلق به هیچ موجود زنده‌ای نبوده است. بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهند که این اسکلت مار غول‌پیکر، در واقع یک مجسمه فلزی بزرگ به شمار می‌آید. مجسمه مورد اشاره در سواحل غربی فرانسه قرار گرفته است.

این مجسمه غول‌پیکر حدود 10 سال قبل طی برگزاری یک نمایشگاه هنری رونمایی شد. گفتنیست که این اثر توسط یک هنرمند چینی-فرانسوی با نام «هوانگ یانگ پینگ» ساخته شده است. بنابراین مشخص می‌شود که قضیه اسکلت مار غول‌پیکر در گوگل Maps مربوط به یک مجسمه بوده و متعلق به یک گونه منقرض شده نیست.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • Jaber James
  Jaber James | ۱۳ فروردین ۱۴۰۱

  اینو که یه ماه پیش لو رفت کلاه برداریه داداچ

 • Gh Rashedi
  Gh Rashedi | ۱۳ فروردین ۱۴۰۱

  کلاه برداری هست.غول نخورید

  • آرش !
   آرش ! | ۲۵ فروردین ۱۴۰۱

   😂

مطالب پیشنهادی