ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

دیدار جک دورسی با نمایندگان دموکرات کنگره
کریپتوکارنسی

جک دورسی در دیدار با نمایندگان دموکرات کنگره: بیت‌کوین متعلق به همه مردم دنیا است

به نقل از یک منبع آگاه «جک دورسی» طی جلسه پرسش و پاسخ 11 فروردین ماه با جمعی از نمایندگان دموکرات کنگره دیدار به سوالاتی در مورد نگرانی‌های رایج حوزه رمزارز پاسخ داده و در ...

به نقل از یک منبع آگاه «جک دورسی» طی جلسه پرسش و پاسخ 11 فروردین ماه با جمعی از نمایندگان دموکرات کنگره دیدار به سوالاتی در مورد نگرانی‌های رایج حوزه رمزارز پاسخ داده و در مورد موضوعاتی همچون مصرف انرژی بیت‌کوین، کاربرد آن در پولشویی و گردش محدود آن به عنوان روش پرداخت پاسخگو بوده است.

دیدار جک دورسی با نمایندگان دموکرات کنگره

سایر گفتگوهای انجام شده این دیدار

در طرف مقابل دورسی به تغییرات صورت گرفته در بخش مصرف انرژی بیت‌کوین اشاره کرد و همچنین از شفافیت تراکنش‌های مبتنی بر بلاک‌چین برای سرمایه‌گذاران صحبت کرد. او همچنین توضیحاتی در خصوص رشد مخاطبان شرقی رمزارز هم ارائه داد.

گفتنی است که نمایندگان همچنین به اقدام بلاک جهت تمرکز روی پرداخت از طریق بیت‌کوین نیز توجه خاصی نشان دادند و دورسی در این باره اعلام کرد: «ما خواهان ساخت سرویسی غیر از ویزا و مسترکارت هستیم. ما می‌خواهیم واسطه‌ای آزاد برای تمام مردم دنیا باشیم.»

لازم به ذکر است تشکیل این جلسه به خودی خود غیرمعمول‌تر از گفتگو‌های انجام شده در آن است زیرا حرف‌های رد و بدل شده در این دیدار قبلا هم در جلسات عمومی کنگره گفته و شنیده شده بودند. همچنین نمایندگان دموکرات پیش از این نیز دیدار مشابهی را در ماه بهمن با گری گنسلر رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا برگزار کرده بودند.

در کنار تمامی این موارد تا زمان انتشار خبر هیچ یک از حاضرین جلسه منجمله مکسین واترز رئیس کمیته خدمات مالی که میزبان این دیدار هم به شمار می‌رود، توضیحی در خصوص این جلسه و هدف آن ارائه نداده‌اند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی