ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

خرید شرکت Minit توسط مایکروسافت
کسب و کار

مایکروسافت شرکت Minit را خریداری کرد: کمک به بهره‌وری بیشتر کسب و کارها

مایکروسافت اخیرا شرکت جدیدی را خریداری کرده است. این شرکت که «Minit» نام دارد، در راستای افزایش بهره‌وری کسب و کارها توسط ردموندی‌ها خریداری شده است. مایکروسافت در حال گسترش شاخه‌های خود است و برای ...

مایکروسافت اخیرا شرکت جدیدی را خریداری کرده است. این شرکت که «Minit» نام دارد، در راستای افزایش بهره‌وری کسب و کارها توسط ردموندی‌ها خریداری شده است.

مایکروسافت در حال گسترش شاخه‌های خود است و برای همین است که طی ماه‌های گذشته، شرکت‌های مختلفی توسط این کمپانی خریداری شده‌اند. اکنون نوبت به شرکت Minit رسیده تا تبدیل به یکی زیرمجموعه‌های مایکروسافت شود.

مایکروسافت شرکت Minit را تصاحب کرد

خرید شرکت Minit توسط مایکروسافت

در گزارشی نقل شده که مایکروسافت به‌تازگی شرکت جدیدی را خریداری را از آن خود کرده است. هنوز مشخص نیست که ردموندی‌ها چه‌قدر برای خرید زیرمجموعه جدید خود یعنی Minit هزینه کرده‌اند.

قابلیت «فرآیند کاوی» نرم‌افزار مخصوص که شرکت Minit در اختیار کاربران خود می‌گذارد، برای کسب و کارها می‌تواند خیلی مفید باشد. این ویژگی به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا با بهره‌گیری از تجزیه و تحلیل داده‌ها، بخش‌های ناکارآمد کسب و کار خود را شناسایی کنند. این قابلیت توسط کمپانی‌های بزرگ نیز قابل استفاده خواهد بود.

شرکت مذکور برای توضیح چگونگی کارکرد فرآیند کاوی، آن را به نظارت بر ترافیک تشبیه می‌کند. به عنوان مثال، مدیران مانند رانندگانی هستند که در ترافیک به دام افتاده‌اند و نمی‌دانند دلیل ترافیک چیست؛ اما فرآیند کاوی Minit به مانند هلیکوپتری است که با دیدی وسیع، علت ترافیک را می‌یابد.

مایکروسافت در بخشی از سخنان خود پیرامون نتایج این خرید می‌گوید:

«این خرید ما را بیش از پیش در کمک به مشتریان در کسب و کارهایشان توانمند می‌کند. ما می‌توانیم با ایجاد تصویری کامل از فرآیندهای کاری آن‌ها، کمک کنیم تا تغییراتی را در کار خود اعمال کنند و به برتری برسند.»

نظر شما در مورد جدیدترین خرید ردموندی‌ها چیست؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی