ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

عرضه مک بوک ایر جدید در نیمه دوم 2022
تکنولوژی

مک‌بوک ایر جدید با تغییر طراحی احتمالا نیمه دوم 2022 از راه می‌رسد

اپل مشغول آماده شدن برای عرضه مک‌بوک ایر جدید در ادامه سال جاری است. این مدل جدید ظاهرا قرار است با تغییراتی چون طراحی ظاهری بروز شده و با سخت‌افزار قدرتمندتری عرضه شود. بنا بر ...

اپل مشغول آماده شدن برای عرضه مک‌بوک ایر جدید در ادامه سال جاری است. این مدل جدید ظاهرا قرار است با تغییراتی چون طراحی ظاهری بروز شده و با سخت‌افزار قدرتمندتری عرضه شود.

بنا بر شایعات منتشر شده شرکت اپل مدل جدید مک‌بوک ایر خود را در نیمه دوم 2022 به بازار عرضه خواهد کرد، موردی که با زمان‌بندی اعلام شده از سوی مارک گورمن، خبرنگار حوزه فناوری در بلومبرگ نیز مطابقت دارد.

گفتنی است سری مک‌بوک اپل همیشه دستگاه‌های قدرتمند و پرفروشی را شامل شده اما می‌توان آن را به دلیل محبوبیتی که میان سازمان‌ها و کارمندان دارد مدلی اقتصادی تلقی کرد. همچنین عرضه مدل پرفروش مک‌بوک پرو در اواخر 2021 و ادامه قبضه بازار توسط آن در سه ماهه اول 2022  سود هنگفتی برای اپل به همراه داشت و عرضه مک‌بوک ایر در نیمه دوم سال می‌تواند این رویه را حفظ کند.

عرضه مک بوک ایر جدید در نیمه دوم 2022

چه شایعات دیگری حول مک‌بوک ایر جدید اپل وجود دارد؟

بنا به گفته راس یانگ کارشناس حوزه نمایشگر، انتظار می‌رود مک‌بوک ایر جدید نمایشگری 13.6 اینچی داشته باشد که کمی از نمایشگر 13.3 اینچی مدل کنونی بزرگ‌تر است. غیر از این مورد همچنین شایعات حاکی از آن هستند که این مدل از تراشه M2 به همراه پردازشگر 8 هسته‌ای و پردازشگر گرافیکی 9 و 10 هسته‌ای بهره خواهد برد.

هرچند با وجود اینکه تعداد هسته‌های CPU بدون تغییر مانده اما سرعت و قدرت آن بهبود یافته است. البته لازم به ذکر است مینگ-چی کو، یکی از تحلیگران ارشد اپل نیز گفته که این شرکت به جای تراشه M2 از تراشه بروز شده M1 در مک‌بوک جدید استفاده خواهد کرد، با این حال وی در خصوص جزئیات این گفته مورد دیگری بیان نکرده است.  

در نهایت طبق شایعات و اخبار موجود می‌توان گفت مک‌بوک ایر جدید، طراحی تغییریافته خواهد داشت و احتمالا با چندین گزینه اضافی در بخش رنگ دستگاه به بازار خواهد آمد. مینگ چی کو همینطور احتمال می‌دهد که این مدل تازه بدون نمایشگر LED کوچک عرضه خواهد شد و همین امر باعث می‌شود تا قیمت آن معقول باقی بماند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی