ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

قفل شدن حساب کاربری فیسبوک برخی از کاربران
تکنولوژی

قفل شدن بی‌دلیل برخی حساب‌های کاربری فیسبوک و عصبانیت کاربران از آن

طی سال گذشته، فیسبوک (متا) و سرویس‌هایش دچار مشکلاتی شدند و همین موضوع سبب شد تا بسیاری از کاربران، به دیگر شبکه‌های اجتماعی رو بیاورند. این بار نیز حساب کاربری فیسبوک برخی از کاربران بدون ...

نیما جلالی
نوشته شده توسط نیما جلالی | ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۰

طی سال گذشته، فیسبوک (متا) و سرویس‌هایش دچار مشکلاتی شدند و همین موضوع سبب شد تا بسیاری از کاربران، به دیگر شبکه‌های اجتماعی رو بیاورند. این بار نیز حساب کاربری فیسبوک برخی از کاربران بدون دلیل از دسترس خارج شده و دلیل این موضوع مشخص نیست.

فیسبوک ظاهرا نتوانسته رضایت بسیاری از کاربران خود را کسب کند، زیرا هر از چندگاهی آن‌ها را آزار می‌دهد. این بار چندین حساب کاربری فیسبوک بدون هیچ دلیلی قفل شده‌اند و همین سبب خشم و عصبانیت کاربران این شبکه اجتماعی شده است.

قفل شدن بی‌دلیل حساب کاربری فیسبوک برخی کاربران

قفل شدن حساب کاربری فیسبوک برخی از کاربران

گزارشات حاکی از این هستند که برخی از کاربران فیسبوک پس از بیدار شدن از خواب و باز کردن این شبکه اجتماعی، ناگهان با پیام عجیب و غریبی روبه‌رو شده‌اند. این پیام، مربوط به قفل شدن حساب کاربری فیسبوک این دسته از افراد بوده است. این پیام به شرح زیر است:

«حساب کاربری فیسبوک شما غیرفعال شده زیرا از استانداردهای انجمن ما پیروی نکرده است. تصمیم اتخاذ شده قابل تغییر نیست.»

یکی از کاربرانی که با این مشکل برخورد داشته، می‌گوید که هیچ هشدار یا توضیحی در این مورد به او داده نشده و این اتفاق به طور ناگهانی رخ داده است. در هر صورت شرکت صاحب فیسبوک یعنی متا، قول داده تا این موضوع را بررسی کند. متا هنوز اعلام نکرده که این مشکل چرا رخ داده و تاکنون چند کاربر تحت تاثیر آن قرار گرفته‌اند.

یکی دیگر از کاربرانی که ناگهان با قفل شدن حساب کاربری خود در Facebook روبه‌رو شده می‌گوید:

«مدت زیادی است که چیزی پست نکرده‌ام یا نظری در فیسبوک نداده‌ام. بنابراین بعید است که کار توهین آمیزی انجام داده باشم.»

درست است که این کاربر هم خیلی مشتاق به استفاده از فیسبوک نبوده، اما قصد دارد تا به موضوع بازگرداندن حساب کاربری او به سرعت رسیدگی شود. بسیاری از افرادی که با این مشکل برخورد کرده‌اند، می‌گویند که بیشتر عکس‌های خودشان در مکان‌های مختلف را روی فیسبوک قرار داده‌اند. همچنین برخی از این حساب‌ها دیگر به محتوای مربوط به افراد 15 ساله به بالا دسترسی نخواهند داشت.

نظر شما چیست؟ به نظر شما چرا حساب کاربری برخی از کاربران بدون هشدار قبلی قفل شده است؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
 • saladin
  saladin | ۱۳ فروردین ۱۴۰۱

  بسه دیگه تا کی کلاه برداری تا دیروز ترونر و .... امروز هم که یکی دیگه جالب اینجاست یه مشت ال.... ده بار پولشون رفته دوباره سرمایه گذاری می کنند بابا لاقل اینتر فیس اش را عوض کنید اینقدر ضایع نباشه ۵۰۰ تا سایت تا الان همه یه شکل

  • Hoshyar Karimi
   Hoshyar Karimi | ۱۳ فروردین ۱۴۰۱

   از دیجیاتو باید پرسید چرا همچین چیزی رو تایید میکنه

مطالب پیشنهادی