ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپلیکیشن Your Phone ویندوز
کسب و کار

مایکروسافت با ایجاد واحد جدیدی تمرکز روی اندروید را افزایش می‌دهد

مایکروسافت چند تیم اندروید و محصول خود را در واحد جدیدی تحت مدیریت «پانوس پانای» هدایت خواهد کرد تا مسیر حرکت این شرکت در دنیای اندروید مشخص‌تر شود. این کمپانی احتمالا برنامه‌های بیشتری برای ارائه ...

مایکروسافت چند تیم اندروید و محصول خود را در واحد جدیدی تحت مدیریت «پانوس پانای» هدایت خواهد کرد تا مسیر حرکت این شرکت در دنیای اندروید مشخص‌تر شود. این کمپانی احتمالا برنامه‌های بیشتری برای ارائه خدمات در دنیای اندروید دارد و می‌خواهد به توسعه پشتیبانی از این سیستم عامل در ویندوز بپردازد.

پانوس پانای، معاون ارشد محصولات مایکروسافت در یادداشتی اعلام کرد که تیم‌های «سرفیس دوئو اواس»، «سوئیفت‌کی»، «فون لینک» (Your Phone سابق)، «مایکروسافت لانچر» و چند تیم دیگر از این پس در واحد جدیدی موسوم به «پلتفرم و تجارب اندرویدی مایکروسافت» (AMPX) فعالیت خواهند کرد.

تاکنون اکثر فعالیت‌های این شرکت در زمینه اندروید مثل سوئیفت‌کی و مایکروسافت لانچر در واحدی به نام «تجارب موبایلی مایکروسافت» (MMX) انجام می‌گرفت که ارائه سرویس‌ها در iOS و iPadOS را هم شامل می‌شد. اما این بخش جدید فقط روی سیستم عامل اندروید تمرکز دارد.

یکپارچگی Your Phone اندروید در ویندوز

به‌طور خلاصه، مایکروسافت می‌خواهد عمده فعالیت‌های اندرویدی خود را در واحد جدیدی با رهبری پانوس پانای ادامه دهد. سخنگوی این شرکت در بیانیه‌ای در این باره می‌گوید: «ما هم مثل همه شرکت‌ها به‌طور مرتب کسب و کار خود را ارزیابی می‌کنیم. [از این رو] اخیرا تغییری سازمانی ایجاد کردیم تا اثرگذاری خود را افزایش دهیم و بهتر از قبل به مشتریان و شرکایمان خدمت‌رسانی کنیم.»

مایکروسافت یکپارچگی ویندوز و اندروید را بیشتر می‌کند

منابع آگاه می‌گویند مایکروسافت در سال‌های آینده ایده‌های بزرگی برای اندروید و ویندوز در سر دارد. این شرکت احتمالا می‌خواهد یکپارچگی ویندوز و اندروید را افزایش دهد و قابلیت‌هایی بیشتر از آن‌چه اکنون در اپ فون لینک در دسترس است، ارائه کند.

با این تغییر سازمانی، «شیلپا رانگاناتان» به عنوان معاون بخش ویندوز معرفی شده و جای «لیندا اورت» را می‌گیرد که به بخش حریم خصوصی و امنیت خواهد رفت. «علی اکگون» نیز که پیش‌تر معاون بخش سرفیس بود، رهبری گروه AMPX را در دست خواهد گرفت.

این غول ردموندی با این تغییر احتمالا دست به تعدیل نیرو نخواهد زد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی