ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توکن NFT متا
تکنولوژی

متا ظاهرا روی توسعه NFT جدیدی با نام Zuck Bucks کار می‌کند

توکن غیرمثلی یا NFT متا برگرفته از نام «مارک زاکربرگ» ظاهرا قرار است با نام «Zuck Bucks» عرضه شود و رونمایی از این توکن جدید می‌تواند متا را به یکی از بازیگران دنیای NFT تبدیل ...

نیما جلالی
نوشته شده توسط نیما جلالی | ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۰:۰۰

توکن غیرمثلی یا NFT متا برگرفته از نام «مارک زاکربرگ» ظاهرا قرار است با نام «Zuck Bucks» عرضه شود و رونمایی از این توکن جدید می‌تواند متا را به یکی از بازیگران دنیای NFT تبدیل کند.

گزارشات منبع آگاه حاکی از این هستند که متا احتمالا از ارائه ارز دیجیتالی خود با نام Diem صرف‌نظر کرده است. با این وجود متا همچنان دست‌بردار حوزه‌های مالی نیست و می‌خواهد توکن NFT خود را با نام متفاوتی در اختیار مشتریان قرار دهد.

سال گذشته بود که مارک زاکربرگ رسما اعلام کرد که نام کمپانی فیسبوک به متا تغییر می‌یابد. پس از این‌ رویداد، اتفاقات زیادی پیرامون این شرکت رخ داد. حال متا ظاهرا می‌خواهد وارد دنیای ان‌اف‌تی‌ها شود.

نام توکن NFT متا برگرفته از مارک زاکربرگ خواهد بود

توکن NFT متا

احتمال می‌رود که این توکن ان‌اف‌تی متا، در واقع نوعی توکن درون برنامه‌ای باشد. از جمله نمونه‌های این NFT می‌توان به همان Robux در بازی مانند Roblox اشاره کرد. در واقع بازی Roblox با فروش توکن‌های Robux یک کسب و کار بزرگ را برای خود ایجاد کرده است. حال متا می‌خواهد با الگو گرفتن از این اقدام، دست به ارائه توکن‌های NFT خودش بزند.

پیش از این نیز شایعاتی وجود داشتند که حاکی از توسعه نوعی NFT توسط متا بودند. سخنگوی متا در سخنان خود در مورد احتمال ارائه NFT متا صحبتی را مطرح نکرد؛ اما از آن‌جایی که او اظهار داشت که متا در حال مانور دادن در MetaVerse است، می‌توان برداشت دیگری داشت.

به همین نحو می‌توان گفت که شاید متا Zuck Bucks را برای استفاده در متاورس معرفی کند. مشخص نیست که متا دقیقا چه کاربردی را برای توکن‌های Zuck Bucks در نظر می‌گیرد.

بازخورد شما در مورد ارائه احتمالی این توکن‌ها توسط Meta چیست؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی