ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

همکاری استراتژیک ابر آروان و زیتل: عرضه 5G Cloud برای ساخت فناوری آینده

ابر آروان و زیتل خبر از یک همکاری استراتژیک دادند که طی آن شبکه 5G زیتل و زیرساخت ابری آروان در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. عرضه 5G Cloud می‌تواند انقلاب صنعتی چهارم و بازی‌های آنلاین ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۹:۵۴

ابر آروان و زیتل خبر از یک همکاری استراتژیک دادند که طی آن شبکه 5G زیتل و زیرساخت ابری آروان در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. عرضه 5G Cloud می‌تواند انقلاب صنعتی چهارم و بازی‌های آنلاین را محقق و به رویاهای حوزه فناوری جامه عمل بپوشاند.

عصر امروز پنجمین رویداد سوار ابرها توسط ابر آروان برگزار شد. در این رویداد که دستاوردها و سرویس‌های جدید ابرآروان رونمایی شدند، خبر از یک همکاری جذاب و استراتژیک نیز به میان آمد.

«حمید رستمی»، معمار کسب‌وکار ابر آروان با آمدن روی صحنه این رویداد، از شبکه شرکای آروان گفت که سرویس‌های ابری به‌کمک آن‌ها آماده‌ بهره‌برداری در صنایع مختلف می‌شوند. «میلاد اصانلو»، معاون تجاری زیتل نیز به رستمی اضافه شد تا همراه هم از همکاری استراتژیک ابر آروان و زیتل خبر دهند.

به‌گفته‌ رستمی در این همکاری مشترک، شبکه 5G زیتل و زیرساخت ابری آروان در کنار یک‌دیگر قرار می‌گیرند: «این همکاری یک مسیر R&D و اجرایی 5 ساله دارد و بخش بزرگی از فناوری آینده را خواهد ساخت.»

اصانلو نیز با اشاره به این همکاری و عرضه 5G Cloud اظهار داشت: «ما می‌خواهیم به کمک ابر آروان بستری بسازیم که IOT، بازی‌های آنلاین، Industry4 (انقلاب صنعتی چهارم) و چیزهایی که تا به امروز شبیه رویا بودند، در عمل اجرایی شوند.»

گفتنی است انقلاب صنعتی چهارم یا صنعت 4 به تغییرات سریع فناوری، صنایع و الگوهای اجتماعی و عملیاتی که در طی قرن 21 به منظور افزایش اتصال‌های متقابل و اتوماسیون هوشمند فراگیر شده‌است، اشاره دارد. حال بایستی منتظر ماند تا در آینده خبرهای جذاب‌تری از این همکاری منتشر شود.

رویداد سوار ابرها

در ادامه این رویداد، رستمی از یکپارچگی کیف پول پی‌پاد و ابر آروان به‌عنوان نمونه دیگری از شبکه‌ شرکای آروان نام برد و گفت: «مشتریان می‌توانند از درگاه داخلی پاد و کیف پول پی‌پاد برای خرید محصولات ابر آروان استفاده کنند.»

همکاری آروان و آوین در توسعه پلتفرم IPTV ابری

معمار کسب‌وکار ابر آروان در بخش دیگری از سخنان خود از پیاده‌سازی یک پلتفرم IPTV با همکاری شرکت «آوین انس» به‌عنوان یک همکاری تجاری موفق دیگر یاد کرد.

به‌گفته‌ او 5 شرکت ارائه خدمات ویدیویی از جمله‌ تلوزیون اینترنتی AIO از این پلتفرم استفاده می‌کنند. شبکه آیو اسپرت در این تلویزیون اینترنتی در ماه اول مهاجرت به ابرک یک ترافیک 183gb/s را تجربه می‌کند که این عدد حدود 18 برابر ظرفیت قابل ارائه در دیتاسنتر قبلی است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی