سرعت شارژ مگ‌سیف اپل به لطف آپدیت جدید افزایش یافت

سرعت شارژ مگ‌سیف اپل به لطف آپدیت جدید افزایش یافت

افزایش سرعت شارژ گوشی در دنیای امروزی یک فاکتور مهم محسوب می‌شود. اپل به‌روزرسانی جدیدی را برای مگ سیف ارائه کرده‌ که سبب افزایش سرعت شارژ این گجت می‌شود.

اپل طی سال گذشته از پک باتری مگ سیف رونمایی کرد. این پک باتری، آیفون‌های بهره‌مند از سیستم مگ‌سیف را به صورت مغناطیسی شارژ می‌کند. پیش از این کالبدشکافی پک باتری مگ سیف اپل خبر از جزئیات داخل آن داده بود. اکنون به‌روزرسانی جدیدی که اپل منتشر کرده، سرعت شارژ آیفون‌ها به واسطه این گجت را بهبود می‌بخشد.

سرعت شارژ آیفون با پک باتری مگ سیف سریع‌تر می‌شود

پک باتری مگ سیف

نقل شده است که به‌روزرسانی جدید اپل یک ویژگی سخت‌افزاری مهم را در باتری پک Magsafe فعال‌سازی می‌کند. پیش از این باتری پک Magsafe اپل قادر بود تا آیفون شما را با فناوری شارژ 5 واتی شارژ کند؛ اما این بار کوپرتینویی‌ها با ارائه به‌روزرسانی جدید خود، فناوری شارژ 7.5 واتی را برای این گجت فعال کرده‌اند.

این خبر بسیار جذابی است و می‌تواند برای کاربران این پک باتری مهم باشد. البته پیشنهاد می‌کنیم که فعلا آن را نصب نکنید؛ چرا که با افزایش سرعت شارژ امکان دارد که گرمای ایجاد شده حین شارژ نیز بیشتر شده و مشکل‌ساز شود. بنابراین توصیه می‌کنیم که فعلا صبور باشید.

مشکل داغ شدن دستگاه حین شارژ شدن توسط Magsafe پیش‌تر نیز گزارش شده بود که تجربه ناخوشایندی را برای برخی از کاربران به جا گذاشت. اپل می‌توانست سرعت شارژ پک باتری مگ سیف خود را حتی بیشتر از این افزایش دهد.

کوپرتینویی‌ها اما تصمیم گرفته‌اند تا سرعت شارژ را خیلی افزایش ندهند تا مشکل داغی دستگاه فراگیرتر نشود. داغی بیشتر می‌تواند آسیب بیشتری را به عمر باتری آیفون شما وارد کند.

دور از انتظار نیست که به‌روزرسانی جدید نه تنها با سرعت بیشتری آیفون شما را شارژ کند و از سوی دیگر، حرارت کم‌تری را تولید کند. با این وجود هیچ چیز به صورت تجربی مشخص نیست و هر احتمالی وجود دارد. در نهایت باید منتظر بمانیم تا ببینیم که تجربه کاربران از نصب این به‌روزرسانی به چه نحو خواهد بود.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.