دیجی‌پی کمپین با جایزه 100 میلیون تومانی راه‌ندازی کرد

دیجی‌پی کمپین با جایزه 100 میلیون تومانی راه‌ندازی کرد

مجموعه فین‌تکی دیجی‌پی با بیان اینکه یک کمپین جدید راه‌اندازی کرده از جایزه 100 میلیون تومانی این کمپین خبر داد.

به‌گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، این شرکت فین‌تکی، کمپینی با جایزه ۱۰۰میلیون تومانی برگزار کرده و در این کمپین کاربران اپلیکیشن دیجی‌پی، به‌ازای هر تراکنش، شانس شرکت در قرعه‌کشی دریافت خواهند کرد.

بر همین اساس، از ششم تا سی‌ویکم اردیبهشت، کاربران دیجی‌پی با انجام هر تراکنش در اپلیکیشن دیجی‌پی، شانس برنده شدن جایزه ۱۰۰میلیون تومانی به دست خواهند آورد.

دیجی‌پی همچنین در ادامه به ارائه توضیحاتی درباره شرایط شرکت در قرعه کشی پرداخته است. بر اساس این توضیحات، همه کاربرانی که از ششم تا سی‌ویکم اردیبهشت در اپلیکیشن دیجی‌پی تراکنش انجام می‌دهند، در قرعه‌کشی جایزه ۱۰۰میلیون تومانی شرکت داده خواهند شد.

همچنین کاربران این اپلیکیشن، با انجام تراکنش‌های روزمره خود، شانس شرکت در قرعه‌کشی دریافت می‌کنند؛ و نام کاربر، به‌تعداد دفعات شانس‌هایی که دریافت می‌کند، در فهرست شرکت‌کننده‌های قرعه‌کشی تکرار می‌شود.

چطور می‌توان در قرعه‌کشی شرکت کرد؟

در نهایت هم، بعد از انجام قرعه‌کشی بین همه شانس‌ها، نام یک نفر، به‌عنوان برنده جایزه بزرگ ۱۰۰میلیون تومانی مشخص و اعلام خواهد شد.

نصب و ثبت‌نام در اپلیکیشن دیجی‌پی، تکمیل پروفایل، خرید شارژ، خرید بسته اینترنت، پرداخت قبض، افزودن کارت بانکی مبداء و مقصد برای کارت‌به‌کارت و انجام تراکنش، افزودن پلاک خودرو، پرداخت عوارض آزادراه‌ها و طرح ترافیک، خرید بیمه‌های مختلف، خرید با استفاده از کیف پول دیجی‌پی، کمک به خیریه‌های معتبر و دعوت از دوستان برای نصب اپ دیجی‌پی، از جمله تراکنش‌هایی هستند که شانس شرکت در قرعه‌کشی را به کاربران می‌دهند.

دیجی‌پی همچنین تاکید کرده که کاربران این اپلیکیشن، در صفحه اختصاصی این کمپین می‌توانند تعداد شانس‌های اختصاص یافته برای هر تراکنش را هم ببینند.

علاقه‌مندان تا ۳۱ اردیبهشت فرصت دارند اپلیکیشن دیجی‌پی را از وب‌سایت رسمی این شرکت یا استورهای معتبر، دانلود و روی گوشی هوشمند خود نصب کنند و تراکنش‌های روزمره خود را از این طریق پیش ببرنند.

در نهایت هم قرعه‌کشی و اعلام نام برنده هم در خرداد ماه انجام خواهد شد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.