ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

همراه اول
فناوری ایران

دور جدید مزایده شماره‌های رند همراه اول به‌مناسبت عید فطر آغاز شد

دور جدید عرضه و مزایده شماره های رند همراه اول به‌مناسبت عید سعید فطر آغاز شد و به مدت 10 روز روی سامانه برگزاری مزایده آنلاین قرار خواهد داشت. به گزارش دیجیاتو و به نقل ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۲:۵۵

دور جدید عرضه و مزایده شماره های رند همراه اول به‌مناسبت عید سعید فطر آغاز شد و به مدت 10 روز روی سامانه برگزاری مزایده آنلاین قرار خواهد داشت.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، دور جدید واگذاری شماره‌های رند همراه اول مربوط به بهار 1401 از امروز دوشنبه 12 اردیبهشت ماه آغاز شد و بر روی سامانه مزایده شماره‌های رند نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور قرار گرفت.

براساس اصول و ساختار ارزشی اپراتور اول تلفن همراه که مبین ارائه و انجام خدماتی آسان و در دسترس برای عموم متقاضیان شماره‌های رند است، واگذاری و اشتراک شماره‌های رند همراه اول از طریق برگزاری مزایده برای عموم متقاضیان و به صورت اینترنتی به آدرس rond.mci.ir صورت می‌پذیرد.

متقاضیان شرکت در مزایده شماره های رند همراه اول، باید ضمن تأیید شرایط و ضوابط مربوط به شرکت در مزایده و همچنین ورود اطلاعات خواسته شده به شکل صحیح و شناسنامه ای در سامانه مذکور، نسبت به واریز آنلاین رقم ودیعه که معادل 20 درصد مبلغ پایه شماره تلفن همراه مدنظرشان است، اقدام کنند.

برقراری اعتبار زمانی هر مزایده نیز منوط به دو شرط است که لزوما هر دو باید برقرار باشد تا مزایده به اتمام برسد. شرط نخست آنکه «زمان قانونی» مزایده به اتمام برسد که این زمان برای هر مزایده متغیر است و در زمان شروع مزایده اعلام می شود.

دیگری هم اینکه از آخرین پیشنهاد قیمت بر روی یک شماره، باید 8 ساعت گذشته باشد؛ در صورت اعلام پیشنهاد جدید قبل از اتمام مدت زمان مزایده، مدت زمان مزایده برای یک دوره 8 ساعته دیگر تمدید می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی