جشن قهرمانی لیگ برتر هندبال با حمایت ایرانسل برگزار شد

جشن قهرمانی لیگ برتر هندبال با حمایت ایرانسل برگزار شد

جام قهرمانی لیگ برتر هندبال مردان ایران، طی مراسمی با حمایت ایرانسل، به تیم سپاهان اهدا شد.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، عصر دوشنبه 19 اردیبهشت 1401، تیم سپاهان توانست با پیروزی برابر تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، قهرمان لیگ برتر هندبال مردان ایران شود.

در دیدار برگشت فینال لیگ برتر هندبال مردان که در سالن هندبال مجموعۀ ورزشی انقلاب تهران برگزار شد، تیم سپاهان اصفهان، مقابل تیم شهید شاملی با نتیجه 24 بر 24 به تساوی رسید و به دلیل کسب پیروزی در دیدار رفت، عنوان قهرمانی این مسابقات را به دست آورد.

ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، از 14 دی 1400، طی قراردادی با فدراسیون هندبال، رسماً حامی ورزش هندبال کشور شده است.

این قرارداد، طی مراسمی در ساختمان مرکزی ایرانسل، با حضور «علیرضا پاکدل» رئیس و جمعی از مدیران فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران و «بیژن عباسی‌آرند» مدیرعامل ایرانسل، برای حمایت نخستین ارائه‌دهنده 5G و رکورددار سرعت اینترنت در ایران از ورزش هندبال کشور، امضا شد.

بر اساس این قرارداد، ایرانسل به عنوان حامی انحصاری، از تیم‌های ملی و رقابت‌های باشگاهی هندبال کشور در همi سطوح و تمام رده‌های سنی، حمایت می‌کند. حمایت ایرانسل از ورزش هندبال کشور، آغازگر یک دوره درخشش در رده‌های مختلف این رشته ورزشی بوده است.

فروردین ماه 1401 در رقابت‌های هندبال ساحلی در دو رده بزرگسالان و نوجوانان، که به میزبانی ایران برگزار شد تیم‌های ملی ایران توانستند با درخشش و کسب پیروزی در برابر حریفان خود، ضمن به دست آوردن مدال طلا، به مسابقات قهرمانی جهان نیز، راه پیدا کنند.

همچنین تیم ملی نوجوانان دختر ایران، سوم فروردین ماه توانسته بود با قهرمانی در رقابت‌های آسیایی، نخستین مدال طلای بانوان را برای هندبال ایران به ارمغان آورد.

در اسفند 1400 نیز، تیم ملی جوانان دختر ایران، توانسته بود با حمایت ایرانسل، مدال نقره رقابت‌های قهرمانی آسیا را به دست آورده و به مسابقات قهرمانی جهان، راه پیدا کند.

پیش‌تر نیز، در بهمن 1400، تیم ملی هندبال مردان ایران، با حمایت ایرانسل، موفق شده بود با درخشش در رقابت‌های قهرمانی آسیا، راهی مسابقات قهرمانی هندبال مردان جهان شود.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.