تفاهمنامه همکاری از کی وام و پست بانک امضا شد

تفاهمنامه همکاری از کی وام و پست بانک امضا شد

از کی وام و پست بانک تفاهم‌نامه‌ای برای همکاری بیشتر با یکدیگر امضا کردند. این همکاری در راستای اتصال نهادهای دولتی با پلتفرم‌ها صورت گرفته و قرار بر اینست تا خرید اقساطی کالا و خدمات تحولاتی پیدا کند.

صبح امروز تفاهم‌نامه‌ همکاری بین این دو مجموعه توسط مدیرعامل ازکی‌وام و رئیس هیات‌مدیره پست‌بانک ایران امضا شد. اعلام شده که بر این اساس اعتبارسنجی‌ها به‌صورت آنلاین انجام می‌شود و برای هر مشتری تا سقف ۱۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۱۲ ماهه و از ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۲۴ ماهه برای خرید اقساطی کالا و خدمات، اعتبار اعطا می‌شود.

مشتریان قرار است با استفاده از امضای دیجیتال و سفته الکترونیک تمام پروسه را به صورت آنلاین پیش ببرند.

فرایند دریافت اعتبار طرح اعتباری پست‌بانک در ازکی‌وام بر این اساس است که افراد پس از ثبت‌نام در سایت ازکی‌وام، طرح اعتباری پست‌بانک را انتخاب می‌کنند و به میزان موردنیاز خود تا ۳۰ میلیون تومان درخواست اعتبار می‌دهند. در ادامه افراد مدارک هویتی و شغلی درخواست‌شده را بارگذاری می‌کنند. پس از استعلام اعتبارسنجی، اعتبار درخواست‌ شده به افراد ارائه می‌شود.

افراد با اعتبار خود می‌توانند از فروشگاه‌های معتبر همکار ازکی‌وام، کالاها و خدمات موردنیاز خود اعم از کالاهای دیجیتال، لوازم خانگی و غیره را به‌صورت اقساطی خریداری کرده و هزینه‌ آن را در بازه‌های ۱۲ ماهه و ۲۴ ماهه پرداخت بپردازند.

این تفاهم‌نامه همکاری، با حضور محمدمهدی مومنی، مدیرعامل ازکی‌وام؛ سید اصغر جلیلی‌نیا، رئیس هیات‌مدیره پست‌بانک ایران؛ محمدامین آقامیری معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و اکبر قنبرپور، مشاور وزیر امضا کردند.

از آنجایی که اینوتکس امسال محلی برای برقراری ارتباط و تعامل بیشتر بین نهادهای دولتی و بخش خصوصی بود، به نظر می‌رسد این همکاری در راستای اتصال نهادهای دولتی با پلتفرم‌ها انجام شده و براساس این همکاری خدماتی با هدف ارائه اعتبارهای خرد به مردم انجام خواهد شد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.