ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

چطور برای نمایشگاه کتاب مجازی 1401 بن تخفیف دریافت کنیم؟

خانه کتاب و ادبیات ایران با بیان اینکه در راستای حمایت از فرهنگ کتابخوانی و دسترسی بهتر به کتاب به مناسبت برگزاری نمایشگاه کتاب، اقدام به تخصیص یارانه کتاب کرده است؛ از اعطای این یارانه ...

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۰:۴۵

خانه کتاب و ادبیات ایران با بیان اینکه در راستای حمایت از فرهنگ کتابخوانی و دسترسی بهتر به کتاب به مناسبت برگزاری نمایشگاه کتاب، اقدام به تخصیص یارانه کتاب کرده است؛ از اعطای این یارانه به دانشجویان، اساتید و طلاب خبر داد.

با بهبود شریط پاندمی کرونا و تک رقمی شدن تعداد مبتلایان و کشته‌شدگان این ویروس؛ سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم آغاز شده و تا سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir ادامه خواهد داشت.

دانشجویان، اساتید و طلاب می‌توانند به مراجعه به وبسایت خانه کتاب به نشانی ketab.ir بر اساس مراحلی که در ادامه توضیح داده خواهد شد، اقدام به ثبت نام یارانه (بن) کتاب کنند. البته در این سامانه بر این موضوع تاکید شده که این یارانه صرفا برای خرید در بخش مجازی نمایشگاه کتاب قابل استفاده است که سقف تخفیف در آن برای عموم کتابهای فارسی ۱۰ درصد است و در بعضی بخش‌ها مانند کتب خارجی به ۵۰ درصد هم می‌رسد. همچنین باید بدانید برخی از کتاب‌های جدید غرفه‌ها فرصت رسیدن به سایت مجازی نمایشگاه را پیدا نکردند.

خانه کتاب و ادبیات ایران با حمایت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی و همچنین تسهیل در دسترسی به کتاب نمایشگاه مجازی کتاب تهران را برگزار می کند.

مراحل دریافت بن کتاب

در مرحله اول، در وب‌سایت ketab.ir به بخش سامانه ثبت‌نام یارانه کتاب وارد شوید.

در مرحله بعد در صورت عدم عضویت در سامانه نمایشگاه‌های قبلی، بعد از مطالعه شرایط و ضوابط با کلیک بر روی گزینه ثبت نام اطلاعات درخواستی را به طور کامل تکمیل کنید. در این مرحله کد ملی به عنوان نام کاربری شما خواهد بود.

در مرحله سوم توجه داشته باشید که شماره تلفن همراه اصالتا باید متعلق به شخص ثبت نام کننده باشد.

در مرحله چهارم باید توجه داشته باشید که یارانه خرید کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب تهران صرفا به دانشجویان، طلاب، اساتید و اعضای هیئت علمی تعلق خواهد گرفت که اطلاعات آنها از طریق مراکز مربوط در اختیار این موسسه قرار گرفته باشد و بعد از استعلام هم مورد تایید قرار بگیرد.

پس از تکمیل اطلاعات اولیه کد تایید ارسال شده به شماره تلفن همراهتان را در محل مشخص شده وارد و سایر گزینه‌های مربوط به اطلاعات را وارد کنید.

در ششمین مرحله بعد از بررسی اطلاعات وارد شده و ذخیره آن در صفحه باز شده مجددا بر روی گزینه تایید کلیک کنید.

در هفتمین مرحله باید توجه داشته باشید که عضویت در این سامانه به معنای موفقیت در ثبت نام و دریافت یارانه نیست.

در صورت موفقیت در ثبت نام پیام تخصیص با موفقیت انجام شد به همراه اطلاعات یارانه درخواستی روی صفحه نمایش داده خواهد شد و پیامک یارانه خرید کتاب روی کد ملی شما شارژ شد نیز به شماره همراه اعلام شده ارسال خواهد شد.

در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل و یا سوال با شماره تلفن 02191009898 تماس بگیرید. همچنین ساعت بازدید به شکل حضوری از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب هر روز پابرجاست. 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • molavy
    molavy | ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

    مینویسه اعتبار دیگه نداریم، تمام شده

مطالب پیشنهادی