ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اسپاتیفای
تکنولوژی

اسپاتیفای در حال آزمایش قابلیت نمایش NFT برای هنرمندان است

اسپاتیفای هم به جمع شرکت‌هایی پیوست که از NFT حمایت می‌کنند و ظاهرا این سرویس پخش موسیقی محبوب در حال آزمایش قابلیت جدیدی برای هنرمندان است تا توکن‌های غیرقابل معاوضه (NFT) خود را به نمایش ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۰

اسپاتیفای هم به جمع شرکت‌هایی پیوست که از NFT حمایت می‌کنند و ظاهرا این سرویس پخش موسیقی محبوب در حال آزمایش قابلیت جدیدی برای هنرمندان است تا توکن‌های غیرقابل معاوضه (NFT) خود را به نمایش بگذارند. آزمایش این قابلیت هم اکنون با دسته‌ای از کاربران اندروید و فقط در ایالات متحده آغاز شده و برخی هنرمندان می‌توانند NFTهای خود را به نمایش بگذارند.

سخنگوی اسپاتیفای در بیانیه‌ای به Music Ally گفت:

«اسپاتیفای در حال انجام آزمایشی است که در آن به گروه کوچکی از هنرمندان کمک شده تا مجموعه‌های NFT خود را از طریق پروفایلشان تبلیغ کنند. ما به طور معمول قابلیت‌های جدیدی را برای بهبود تجربه هنرمندان و طرفداران آزمایش می‌کنیم. برخی از آن‌ها در نهایت در دسترس کاربران بیشتری قرار می‌گیرند و برخی دیگر تنها به عنوان نوعی آموزش عمل می‌کنند.»

نمایش NFT هنرمندان در اسپاتیفای

اسپاتیفای

طبق تصاویری که توسط کاربران و منابع خبری از این قابلیت منتشر شده، گالری NFT در صفحه اول هنرمندان قابل دسترس خواهد بود و پس از کلیک روی آن، صفحه جدیدی برای نمایش تمام مجموعه‌های آن‌ها نشان داده می‌شود. همچنین ظاهرا با انتخاب هر یکی از توکن‌ها، صفحه دیگری با پیش‌نمایش بزرگ‌تر و توضیح مختصری درباره آن به کاربران ارائه خواهد شد.

اسپاتیفای همچنین با استفاده از دکمه «See More» کاربران را به صفحه NFT در بازار OpenSea هدایت می‌کند تا به این روش، بتوانند آن را خریداری کنند. با این وجود کاملا مشخص است که این قابلیت در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد زیرا محدودیت‌هایی در آن دیده می‌شود. به عنوان مثال، تمام NFTها به شکل تصویر و بدون صدا نمایش داده می‌شوند.

Music Ally در ادامه گزارش خود همچنین توضیح داده که اسپاتیفای برای فروش NFT از طریق پلتفرم خود، هیچ کمیسیونی دریافت نمی‌کند و فقط در حال آزمایش یکپارچه‌سازی آن است. همچنین اکنون فقط برخی هنرمندان از جمله «استیو آئوکی»، دی‌جی آمریکایی به آن دسترسی دارند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی