ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

وزیر ارتباطات
فناوری ایران

زارع‌پور در بازدید از ایده بازار پست: هوشمندسازی پست در دستور کار وزارت ارتباطات است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ایده بازار پست بازدید کرد. او در این رویداد کارآفرینی و نوآوری شرکت ملی پست، تاکید کرد هوشمندسازی این شرکت در دستور کار وزارت ارتباطات قرار دارد. به گزارش ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۲۰:۴۵

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ایده بازار پست بازدید کرد. او در این رویداد کارآفرینی و نوآوری شرکت ملی پست، تاکید کرد هوشمندسازی این شرکت در دستور کار وزارت ارتباطات قرار دارد.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، «عیسی زارع‌پور» از نمایشگاه یک روزه دستاوردهای نوآورانه شرکت‌های دانش‌بنیان عضو مرکز نوآوری پست با عنوان «ایده بازار پست» که در موزه ملی ارتباطات برگزار شده بود، بازدید کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این‌ بازدید، هوشمندسازی پست را یکی از برنامه‌های این دوره وزارت ارتباطات اعلام کرد و گفت:

«این هوشمند سازی از مرحله قبول مرسوله تا رسیدن مرسوله به دست مردم در حال انجام است. این نمایشگاه نشان می‌دهد که ما ظرفیت‌های خوبی در تمام این مراحل در بخش خصوصی داریم و با استفاده از این ظرفیت می‌توانیم پستی هوشمند در تراز انقلاب اسلامی داشته باشیم که بتواند خدمات باکیفیتی به مردم ارائه کند.»

وی درباره فعالیت‌های شرکت‌ها و استارتاپ‌ها در موضوعات مشترک نیز گفت: «این موضوع باعث رقابت بین استارتاپ‌ها می‌شود و امکان دارد که از ایده تا رسیدن به بازار، تعدادی از آنان باقی بمانند که بسیار مناسب است چرا که بازار بزرگی در این حوزه داریم و ما استقبال می کنیم.»

زارع‌پور تاکید کرد این وضعیت نباید به گونه‌ای باشد که در یک حوزه، تعدادی استارتاپ فعال بوده و در بخش دیگری که مورد نیاز است، استارتاپی فعال نباشد: «باید راهبری و نظارت از طریق شرکت پست وجود داشته باشد تا در تمام مراحل از قبول تا تحویل مرسوله شرکت های نوآور فعالیت داشته باشند.»

بازدید وزیر ارتباطات از نمایشگاه پست

بنابر این گزارش شرکت‌های عضو مرکز نوآوری نسبت به ارائه طرح‌های فناورانه و نوآورانه خود در حوزه پست، تجارت الکترونیک و لجستیک اقدام کردند.

وزیر ارتباطات ضمن شنیدن گزارش تمامی شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، با آنان به گفت‌وگو پرداخت و پاسخگوی سوالات آنان بود.

شایان ذکر است طی بازدید زارع‌پور از این رویداد، مقرر شد فضایی در موزه ارتباطات به مرکز نوآوری پست اختصاص یابد و این موزه به کارخانه نوآوری تبدیل شود‌ .

گفتنی است رویداد ایده بازار پست در زمینه حمایت از تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین و با توجه به اهداف تاسیس و فعالیت های انجام شده در مرکز نوآوری «پست، تجارت الکترونیک و لجستیک پیشرفته» در قالب نمایشگاهی یک روزه برگزار و ساعتی پیش به کار خود خاتمه داد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی