ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایلان ماسک
کسب و کار

رسوایی جنسی ایلان ماسک؛ برقراری ارتباط در ازای خرید اسب!

یکی از کارمندان زن اسپیس ایکس ادعا می‌کند ایلان ماسک در سال 2016 با آلت نمایی از وی درخواست رابطه جنسی داشته و در ازای آن به وی پیشنهاد خرید اسب داده است. پس از ...

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۳:۰۲

یکی از کارمندان زن اسپیس ایکس ادعا می‌کند ایلان ماسک در سال 2016 با آلت نمایی از وی درخواست رابطه جنسی داشته و در ازای آن به وی پیشنهاد خرید اسب داده است.

پس از آنکه کارمند مربوطه موضوع را با شرکت در میان می‌گذارد، اسپیس ایکس در قالب تسویه حساب، ولی در اصل برای حق السکوت به وی رقمی معادل 250 هزار دلار پرداخت کرده و درخواست نامشروع ایلان ماسک چنین رقم هنگفتی برای شرکت خرج تراشیده است.

ایلان ماسک

درخواست نامشروع ایلان ماسک و پرداخت ۲۵۰ هزار برای حق السکوت

به گزارش وب‌سایت اینسایدر، در سال ۲۰۱۶ ایلان ماسک ثروتمندترین مرد جهان و مدیرعامل اسپیس ایکس با آلت نمایی و لمس بدن وی از یکی از کارمندان زن این شرکت خواسته تا با وی رابطه جنسی داشته باشد. گفته می‌شود ایلان ماسک وعده خرید اسب در ازای رابطه جنسی به این کارمند داده است.

آن زن نیز این سو رفتار را به شرکت منتقل کرده و در نهایت اعتراض وی منجر به قطع همکاری اسپیس ایکس با این کارمند شده است. شرکت اسپیس ایکس در سال ۲۰۱۸ در قالب تسویه حساب رقمی برابر با ۲۵۰ هزار دلار به این خانم پرداخت کرده است تا ظاهرا جبرانی برای سو رفتار جنسی ایلان ماسک شود.

مستنداتی از این واقعه توسط کارمند زن اسپیس ایکس شامل مکاتبات اداری و سوابق کاری تهیه شده است که این ادعا را تایید می‌کند. به علاوه این خانم بیانیه‌ای تهیه می‌کند که به امضا یکی از دوستانش در حمایت از وی نیز رسیده است. حتی در متن تهیه شده اطلاعات دقیق مکانی که ایلان ماسک این درخواست را مطرح کرده مشخص شده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (5 مورد)
 • itookan
  itookan | ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

  من خیلی با ماسک حال نمیکنم ولی این خانم غلط میکنه بعد از ۶ سال این مساله رو مطرح میکنه.
  این جنبش Me too هم شده ابزاری برای سوء استفاده و بدنام کردن دیگران!

 • peyman17
  peyman17 | ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

  ایلان ماسک بعد از اظهار نظر در مورد چپ جهانی پیشبینی کرده بود که منتظر حمله چپ گراها بهش هست
  این هم اولین نمونه اش
  ولی شما این کامنت رو تایید نمیکنی

 • molavy
  molavy | ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

  باز یک دروغ دیگه
  چرا میخواهید شرکت های آمریکایی رو خراب گنید، چی بهتون میدن کمونیست ها

 • حمید
  حمید | ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

  باز یکی از این فمنیست ها میخواد از یکی از مردان موفق جامعه سوءاستفاده کنه، متاسفانه دیجیاتو هم طرف زنیکه رو گرفته صرفا بر مبنای یک ادعا! (سوابق کاری که نمی تونن شامل مدرک باشن، فقط میتونن بگن بله این خانوم اینجا کار میکرده)

  • expert_developer
   expert_developer | ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

   خود ماسک گفته بود که اقدامش به خرید توییتر چقدر برای لیبرالها تهدید آمیزه و اینکه به زودی قطعا با حملات اونها روبرو میشه.
   تهمت و افترای جنسی هم که همیشه ابزار مورد علاقه لیبرالها بوده. کاملا مشخصه این زنه رو گشتن پیدا کردن و بعد از ۶ سال از واقعه ادعایی اش مجابش کردن بره توی رسانه ها سر و صدا راه بندازه. خیلی حرکتهاشون دیگه تکراری و نخ نما شده. 😂

مطالب پیشنهادی