تاریخ رونمایی می بند ۷ شیائومی مشخص شد؛ طراحی مشابه نسل قبلی

تاریخ رونمایی می بند ۷ شیائومی مشخص شد؛ طراحی مشابه نسل قبلی

پوستر به اشتراک گذاشته از سوی شیائومی تایید می‌کند «می بند ۷» (Mi Band 7) در کنار گوشی‌های هوشمند سری ردمی نوت ۱۱ تی در تاریخ ۳ خردادماه در چین معرفی خواهند شد.

همچنین به نظر می‌رسد مچ‌بند جدید چینی‌ها طراحی مشابه با نسل قبلی داشته باشد و همچون مدل‌های قبلی در دو نسخه استاندارد و نسخه با پشتیبانی از NFC‌ به بازار عرضه خواهد شد.  

به لطف رابط کاربری بهتر و روان‌تر این مدل، انتظار می‌رود کاربران تجربه کاربری بهتری را تجربه کنند و عملکرد قدرتمندتری را در اختیار داشته باشند. می بند ۷ از حالت‌های ورزشی متعددی پشتیبانی می‌کند که می‌تواند توجه کاربران را به خود جلب کند.

مشخصات احتمالی می بند ۷ شیائومی

براساس اطلاعات منتشر شده قبلی در مورد نسل جدید می بند شیائومی ظاهرا می بند ۷ از نمایشگر 1.56 اینچی AMOLED با وضوح ۴۹۰ در ۱۹۲ پیکسل بهره خواهد برد. در برخی گزارش‌های قبلی در مورد این مچ بند گفته شده است که گجت پوشیدنی جدید چینی‌ها مجهز به حسگر نظارت بر سطح اکسیژن خون نیز خواهد بود. همچنین امکان پشتیبانی از GPS داخلی را نیز دارد. به علاوه در خبرهای غیررسمی فاش شده در مورد آن به این موضوع اشاره شده است که می بند ۷ دارای ویژگی‌هایی مانند هشدار هوشمند و حالت ذخیره انرژی است.

باید تا زمان رونمایی رسمی می بند ۷ متظر بمانیم تا اطلاعات کاملی در مورد مشخصات، ویژگی‌ها، قیمت و تاریخ عرضه به بازار مشخص شود. انتظار می‌رود این گجت پوشیدنی به زودی و پس از عرضه در چین در سایر بازارها نیز عرضه شود.

باید دید آیا شیائومی می‌تواند با رونمایی از نسل جدید مچ بند هوشمند خود توجه کاربران را به خود جلب کند و فروش خوبی را برای آن رقم بزند؟

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.