ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

معرفی 4 بسته ویژه رومینگ همراه اول در امارات

همراه اول با طراحی چهار بسته جدید و ویژه رومینگ دیتا و مکالمه، نرخ ارتباط با کشور امارات را به میزان قابل توجهی کاهش داد. این اپراتور با بیان اینکه در راستای ارائه خدمات بهتر ...

همراه اول با طراحی چهار بسته جدید و ویژه رومینگ دیتا و مکالمه، نرخ ارتباط با کشور امارات را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

این اپراتور با بیان اینکه در راستای ارائه خدمات بهتر به کاربران خود روند نرخ خدمات رومینگ را تغییر داده از تخفیف ویژه بسته‌های رومینگ کشور امارات متحده عربی خبر داد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول که قصد سفر به کشور امارات یا پرواز به مقصد دبی (Dubai) را دارند، می‌توانند برای مدیریت و کاهش هزینه های ارتباطی خود، با مراجعه به فروشگاه آنلاین همراه اول، مراجعه به ‌اپلیکیشن «همراه من» یا شماره گیری کددستوری «ستاره 10 ستاره 29133 مربع» ‌‌اقدام به خرید و فعالسازی بسته های رومینگ مختص کشور امارات کنند.

کاهش هزینه های ارتباطی و کمک به راحتی مسافران از جمله مهم‌ترین اهداف در نظر گرفته شده برای این بسته‌های ویژه است. بهترین زمان خرید بسته، روز خروج از کشور (قبل از خروج) است و همچنین متقاضیان می توانند به طور همزمان چندین بسته (غیریکسان) خریداری کنند.

آغاز طرح تشویقی همراه اول از 27 اردیبهشت

این طرح تشویقی که از 27 اردیبهشت 1401 در دسترس مشترکان قرار گرفته است، شامل 4 بسته 7 روزه با مشخصات «400 مگابایت دیتا»، «1.1 گیگابایت دیتا + 10 دقیقه هدیه»، «2.2 گیگابایت دیتا + 15 دقیقه هدیه»، «3.3 گیگابایت دیتا + 30 دقیقه هدیه» است که مشترکان همراه اول می‌توانند با استفاده از هدیه مکالمه با شماره‌های ایران یا امارات تماس بگیرند یا به تماس های از مقصد ایران و کشور امارات پاسخ دهند.

با استفاده از بسته های اینترنت رومینگ، همه امکانات ارتباطی از جمله مکالمه و تماس تصویری با پیام‌رسان‌ها ، دسترسی به پرتال‌های بانکی و اپ‌های ایرانی برای مشترک فراهم می شود. 

مشترکان، شرکت ها و سازمان ها می توانند این بسته ها را از ایران برای مسافران یا نمایندگان تجاری خود خریداری کنند؛ با خرید این بسته ها سرویس رومینگ مشترک موردنظر فعال خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی