ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

بنیانگذاران خارجی گروه اسنپ: به ساخت این پلتفرم با ۵۲ میلیون کاربر افتخار می‌کنیم

مراسم گزارش سال ۱۴۰۰ اسنپ با حضور بنیانگذاران این مجموعه، مدیرعامل اسنپ و مدیران سایر تیم‌های اسنپ و همینطور مدیرعامل ایرانسل برگزار شد. در این مراسم برای اولین بار، دو بنیانگذار خارجی گروه اسنپ «ایاد ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۲ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۸:۱۳

مراسم گزارش سال ۱۴۰۰ اسنپ با حضور بنیانگذاران این مجموعه، مدیرعامل اسنپ و مدیران سایر تیم‌های اسنپ و همینطور مدیرعامل ایرانسل برگزار شد. در این مراسم برای اولین بار، دو بنیانگذار خارجی گروه اسنپ «ایاد الکسار» و «محمود فوز» به سخنرانی پرداختند و درباره راهی که این گروه تا امروز طی کرده و آینده آن صحبت کردند.

ایاد الکسار در این نشست با ذکر این نکته که آنها سرویسی با بیش از ۵۰ میلیون کاربر ساخته‌اند و به دستاوردهایشان در خاورمیانه افتخار می‌کنند اعلام کرد که تحریم‌ها باعث شد آنها برخی فناوری‌ها را خودشان از نو در کشور بسازند: «این موضوع شاید روند رشد را کاهش داد اما باعث شد تا پایدارتر بمانیم و توان تیم فنی ما نیز دوچندان شود.»

به گفته او آنها توانستند خدمات جدیدی را در دوران کرونا مثل خرید سوپرمارکتی ایجاد کنند و آن را خیلی زود توسعه دادند و به شهرهای مختلف رساندند: «به ما گفتند چرا در ایران سرمایه گذاری می‌کنید و در اروپا این کار را نمی‌کنید. من در یک شهر کوچک در آلمان زندگی میکنم و وقتی به آنجا می‌روم انگار وارد قرون وسطی شدم و تکنولوژی وجود ندارد اما در ایران میتوان از همین سوپراپ به تمامی این فناوری ها که در برخی شهرهای اروپایی نیست دست پیدا کنم. در اینجا می‌توان به موفقیت های زیادی رسید.»

الکسار تاکید کرد که آنها به همین موارد بسنده نخواهند کرد: «دوست داریم اسنپ یک مدرسه برای همه کسب و کارهای دنیا شود و به آن افتخار می‌کنیم. من همچنین انتقادات در شبکه‌های اجتماعی را می‌خوانم و بی‌نقص نیستیم اما همین انتقادات به ما کمک می‌کند تا هر روز کمی بهتر شویم.»

محمود فوز دیگر بنیانگذار اسنپ نیز در این جلسه ضمن ابراز خشنودی از داشتن تیمی جوان و در اختیار داشتن بزرگترین سرویس حمل و نقل آنلاین کشور اعلام کرد تیم اسنپ باید خطاهای خود را ببیند چرا که مصون از خطا نیستند.

فوز با اشاره به دوران کرونا اعلام کرد که در یک دوره کوتاه و همزمان با پاندمی، پنجاه درصد سفارشات کم شد اما تلاشی که آنها کردند و اتحادشان باعث شد منابع انسانی خود را در تیم‌ها جابجا کنند و به توسعه گروه‌های جدید اسنپ نظیر تله مدیسین و فروشگاه‌های آنلاین بپردازند: «در سال ۱۴۰۰ ما ۴۳ درصد در حمل و نقل رشد کردیم و رکورد سه میلیون سفر روزانه در ایران را زدیم که در همه جای دنیا یک عدد بزرگ است.»

فوز تاکید کرد که اسنپ فقط در تهران یک میلیون سفر روزانه دارند که در مقایسه با اوبر، این رقم بزرگی به حساب می‌آید: «باید بگویم که اوبر هم در یک روز به این عدد در شهرهای بزرگ نمیرسد. سهم بازار ما نود درصد از مارکت کشور است و این باعث می‌شود که بخواهم از همه همکاران و رانندگان و دیگر همراهان خودمان تشکر کنیم.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (10 مورد)
 • Sajad Khazaie
  Sajad Khazaie | ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

  قطعن اگه پاسخگو و یکسری اصلاحات اگه نباشد در مدیریت اجرایی شرکت اسنپ قطعن رسانه ای خواهم کرد و در تمام سایتها علنن اطلاع رسانی خواهم کرد که سفیران چه کلاهی بسرشون رفته با توجه به به این شرایط نابسامان اقتصادی و استهلاک های کلان خودرو با کسر بیش از حد کمیسیون از رانندگان بیچاره ای که مجبورند شب تا صبح صورتشون رو با سیلی سرخ میکنم یا ممکنه شبها و نیمه شبها توسط راهزن ها خفت بشن و چاقو زیر گلوشون بزارن.امنیت رانندگان اسنپ و یا تاکسی اینترنتی بطور کلی فراموش کردید.فقط بدنبال تبلیغ و تشویق و هندونه گذاشتن زیر بغل رانندگانی هستید که پاداش ها ی ناچیز عوام فریبی میکنید.یا دنبال رقابت با سایر شرکت‌هایی مثل سند باد هستید.چرا تا قبلا برنامه بیمه رانندگان و خانواده هایشان رو فراهم نکردید.شما بابت کاراتون و سیاست های نفع شخصی خودتون رقابت سالم فراهم نمیکنید نمی‌گذارید سایر شرکتها اگه تفکری برای خدمات رسانی دارند اجرایی کنید..
  ان الله سمیع البصیر و ان الله علیم آنچه که در فکر و ذهن شما میگذرد.

 • Sajad Khazaie
  Sajad Khazaie | ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

  اخترام و ارزش به شخصیت سفیران بویژه بنده توسط مذیران و مسولان ان شرکت بسیار در حد پایین بود و بیشتر ین سود حاصل درآمد از زحمات سفیران بجیب شرکت استد میرود که بنده بسیار ناراضی هستم.
  دوم اینکه کرایه ها بسیار پایین با توجه به تورم امروزی با هزینه های بسیار سرسام آور استهلاک ماشین و قطعات یدکی
  سوم اینکه تما جاده ها و تمامی کوچهای تهران پر از چال و چوله و پراز ستوون برق و درخت
  تا خیر حضور مسافران بیشتر از ۵ دقیقه بویژه خانم های مسافر در محل مبدا
  پاسخ دهی اپراتور ان پشتیبانی بسیار غیر منطقی و عدم قانع سفیران
  هزینه گزاف جهت شارژ تلفن سفیران جهت تماس با پشتیبانی و عدم تعهد به پرداخت هزینه تلفن طی تماس با سفیران و پشتیبان و مسافران،
  عدم پرداخت بعضی از هزینه هاو خسارت لغو سفر
  پرداخت بسیار کم خسارت لغو سفر
  توجه بسیار کم به سفیرا و اهمیت و ارج قرب زیاد به مسافران
  درکل با توجه به موارد بالا شرکت اسنپ و مسافران، سفیران را برده و حمال خودشون ویک جورایی حاکمیت داشتن بر سفیران را دارند.
  😡 کرایه پایینه،پاییین،پایییین،،،آقای مسولین اجرایی و تصمیم گیرندگان و تصویب کنندگان نهایی شرکت اسنپ ،پاسخ میلیونها نارضایتی سفیران از سود کلان که از زحمت و جیب سفیران به جیب میزنید رو باید تا قیام قیامت پاسخ بدید.خق الماس.خدا هیچ وقت از حق الناس نمی‌گذرد.من که تا قیام قیامت نفرینتون میکنم......😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡

 • شاهرخ شادی
  شاهرخ شادی | ۴ خرداد ۱۴۰۱

  این رو یادم رفت بگم.
  ابزار تبلیغات به چه دردی میخوره؟؟ یه جیب گشاد رو پر میکنه. میارنت اینجا. بعد جیبت وصله به کشورت. پرشون میکنهاون جیب گشاده رو... از هند و چین و ایران و... تازه.... کلاس چشم آبی بودنشون میذاره.... بدون مهاجرا اینا هیچن.... هیچ!!! اما زبونشون تا مهاجرا هستن درازه.... سینشونم سپر... قدرت ابزار تبلیغاتشون هم همون قدریه که الان شما دارید من رو فحش میدید... این نشون میده کارشون درسته... راستی... یه سرچ کنید ببینید سی ار ام چیه.... یه دیتا بیس... که وقتی به یک اپراتور تلفن زنگ میزنی و به یه اپراتور دیگه وصلت میکنه از هویتت اپراتور قبلی مطلع شده و نیازی نیست باز ازت بپرسن! اما... اینجا یه قانون داره موقعی که خدماتی رو میخوای!!! تو سیستم اداره خستت کنند... و البته همه هم مشغول!!! همون دو نفر هم شرشون رو بکنن برن... بنا بر این سمی به نام سیستم سی آر ام ندارند!!!
  ولی... شما بخواه پول بده یه جا.... مستقیم وصلت می‌کنند 😁😁
  یادتونه یه پنج هزار تومان پول اس ام اس کم کردند حدود ده سال پیش چه قشقرقی بپا کردیم....
  اینجا چیزی هست با نام کردیت کارد. کارت ویزا... مستر کارت... هر هفته چند تا تراکنش توش پیدا می‌کنید که اشتباه شده... فکر بدی نکنید... فقط اشتباه شده😁😁
  اینجا سیستماتیکشون برای جیب شما فوق العادست.... عالیه عالی😁😁😁

 • شاهرخ شادی
  شاهرخ شادی | ۴ خرداد ۱۴۰۱

  مجبورم کردید عضو بشم.
  چی با خودتون خیال کردید؟!
  خیلی مستقیم بهتون بذارید بگم :
  اروپا و آمریکا یک ابزار بسیااااار قدرتمند دارند! اسم اون ابزار تبلیغات هست!
  من بیش از ده سال هست در کانادا زندگی میکنم. این دو نفر راست میگن. بله راست میگن!! اینجا شبیه دهاته! متروی تهران... کافیه یک بار فقط تو مترو نیویورک تردد کنید... بوی مدفوع و ادرار از هر جایی تو راهروهای کتیفش میاد!! آپارتمانهای 50 طبقه نیویورک سه تا آسانسور خیلی ساختمانهاشون شش ماه کار نمیکنه که مشکل اعظم آمبولانس‌هاست!!
  کبک تو کانادا... جایی که من هستم... کاش میشد یه عکس از آسفالت وسط شهر و بهترین جای شهرش براتون بفرستم که قدر حتی آسفالت اتوبان زنجان تهران رو بدونید!!! خونه ها برای بیش از شصت سال ساخت نرماله اینجا!! دیوارها از کنافه!! البته اسمش رو گذاشتند سبک سازی که توجیه باشه وگرنه کارهای گرونتر سبکی هم هست😁 تا بخواین ماری‌جوانا تو خیابون مثل سیگار گر شده... دلم برا بو سیگار اون قدیما تنگ شده!! ماشین مرسدس آخرین سیستم رو بگیر... بهت میدن... آخرین مدل گوشی رو بگیر... بهت میدن... حتی ازت پولم نمیگیرن 😂سر ماه قبض پرداخت اقساطی رو ازت میگیرن... اما.... برو تو کانتکت ریز شو... ببین هر چی خواستی بهت دادن... اما تو دیگه مال خودت نیستی... خونه تو ایران داری؟؟؟ حالش رو ببر... چار دیواری اختیاری... اینجا بهت میدن... راحتم میدن... بخرش.... اما.... چاردیواری اختیاری نیست دیگه.... له میشی تو کار تو این کارخونه ها که حمال ها رو از خاورمیانه و آسیا میذارن سر این کارا... مریض شدی؟؟؟ مورد داشتیم پنج سال بعد زنگ زدن گفتن نوبتت شده بیا... 😂😂پسراش گفتن دمتون گرم، سه روز بعد درخواست فوت شد 😂 اصلا متخصص اینجا رویای باطله... اونم چی... بیسواد!!
  اما چرا اینجام....
  خب... نون و گوجه و پنیر و گوشت و مرغ پیدا میشه... به خونه و ماشینم دستمون میرسه... کار هم راحت پیدا میشه.
  اما این اسنپیه راست گفت... تکنولوژی شما برای اینوری ها از حالت درک خارجه. این آدمهای چشم آبی و مو بور اینجا یه چیزی تو مایه های یه سری آدم تو عصر پنجاه سال پیش ایرانن.
  داغونه اینجا داغون.... یه تار گندیده اسنپ یه صد تا اوبر کلاهبردار میارزه بخدا... شما نمیفهمید چون ندیدید هر قدر بگم بیخوده حداقل خالی شدم.

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها
مطالب پیشنهادی