ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ریزش بیت کوین
کریپتوکارنسی

قیمت بیت کوین به مرز 25 هزار دلار رسید؛ سقوط 18 درصدی طی یک هفته

بیت کوین، محبوب‌ترین رمزارز بازار روزها و ماه‌های پررونقی را سپری نمی‌کند و طی 24 ساعت گذشته با افت قیمت حدود 7 درصدی حتی در برخی ساعات با قیمت 25100 دلار نیز معامله شده است. ...

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۰۴

بیت کوین، محبوب‌ترین رمزارز بازار روزها و ماه‌های پررونقی را سپری نمی‌کند و طی 24 ساعت گذشته با افت قیمت حدود 7 درصدی حتی در برخی ساعات با قیمت 25100 دلار نیز معامله شده است. با این حساب ارزش این ارز دیجیتال طی یک سال گذشته حدود 32.6 درصد و طی یک هفته گذشته 18 درصد کاهش پیدا کرده است.

قیمت اتریوم نیز برای اولین بار از ژانویه 2021 تاکنون به زیر 1500 دلار رسیده و در زمان نگارش این مطلب با قیمت 1351 دلار معامله می‌شود.

با وجودی که برخی تحلیلگران بازار از بیت کوین 100 هزار دلاری و 70 هزار دلاری در سال 2022 صحبت می‌کردند و سرمایه‌گذاران را با تحلیل‌های خود به سمت خرید بیت کوین تشویق می‌کردند، ولی آنچه در عمل در بازار دیده می‌شود، وضعیت دیگری است.

افت قیمت بیت کوین و سایر رمزارزها

در زمان نگارش این مطلب و بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، بیت کوین با قیمت 25,519.14 دلار معامله می‌شود. سایر رمزارزهای دیگر بازار نیز به دنبال بیت کوین دچار افت قیمت شده‌اند.

قیمت بیت کوین

با ریزش قیمت بیت‌کوین معمولا ارزش سایر رمزارزها نیز سقوط می‌کند. طی 24 ساعت گذشته و به دنبال کاهش قیمت حدود 8 درصدی بیت کوین، قیمت اتریوم نیز با ریزش حدود 8 درصدی طی 24 ساعت گذشته و 28 درصد طی یک هفته گذشته در زمان نگارش این مطلب با قیمت 1351 دلار معامله می‌شود.

همچنین داده‌های وب سایت کوین مارکت کپ نشان می‌دهند از بین 10 رمزارز محبوب بر اساس ارزش بازار، سولانا با افت قیمت حدود 31 درصد طی یک هفته گذشته و 10 درصد ریزش طی 24 ساعت گذشته، بیشترین سقوط قیمت را از آن خود کرده و اکنون با قیمت 28.83 دلار معامله می‌شود.

وضعیت سایر ارزهای دیجیتال هم چندان خوب نیست و بازار قرمزپوش شده است. باید منتظر ماند و دید این روند حرکت نزولی تا چه زمان ادامه دارد و آیا شاهد بیت‌کوین با قیمت زیر 20 هزار دلار خواهیم بود یا خیر؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی