اینستاگرام باگ استوری‌های تکراری را تایید کرد: در حال رفع مشکل هستیم

اینستاگرام باگ استوری‌های تکراری را تایید کرد: در حال رفع مشکل هستیم

اینستاگرام ظاهرا برای عده‌ای از کاربران دچار مشکل شده و استوری‌های تکراری را دوباره و دوباره به افراد نشان می‌دهد. این شرکت حالا تایید کرده که مشکل مذکور مربوط به باگی در این شبکه اجتماعی است و آن‌ها در حال تلاش برای رفع این ایراد هستند.

بر اساس گزارش‌ها، اینستاگرام ظاهرا نمی‌تواند به خاطر بسپارد که تا کجا استوری‌ها را تماشا کرده‌اید. برای مثال، اگر یکی از دوستان من پنج استوری منتشر کند و چهار عدد از آن‌ها را ببینم، دفعه بعدی که وارد این شبکه اجتماعی می‌شوم، باید به‌طور خودکار به استوری پنجم منتقل شوم. اما باگ اینستاگرام باعث می‌شود که دوباره از اول چهار استوری نخست به من نشان داده شود.

اینستاگرام در حال رفع باگ است

«کریستین پای»، سخنگوی متا، شرکت مالک اینستاگرام در ایمیلی به خبرگزاری ورج در این باره گفت که آن‌ها از این موضوع آگاه هستند و سعی دارند که در سریع‌ترین زمان ممکن شرایط را به حالت عادی برگردانند. او همچنین بابت بروز این ایراد در عملکرد پلتفرم از کاربران عذرخواهی کرد.

استوری های اینستاگرام

فعلا مشخص نیست که چه تعداد از کاربران این شبکه اجتماعی با این مشکل مواجه شده‌اند و دقیقا از چه زمانی این باگ را دیده‌اند. بر اساس یکی از رشته تعاملات وب‌سایت ردیت، برخی کاربران از روز دوشنبه با این باگ روبرو شده‌اند. در توییتر هم شمار زیادی از کاربران بروز این مشکل را گزارش داده‌اند.

استوری یکی از بخش‌های پرطرفدار اینستاگرام است که روزانه از محتواهای زیادی میزبانی می‌کند. این بخش به کاربران اجازه می‌دهد که به مدت 24 ساعت محتوا منتشر کنند. اگرچه این استوری‌ها پس از یک شبانه‌روز حذف می‌شوند، اما کاربران می‌توانند آن‌ها را به‌صورت هایلایت در پروفایل خود ذخیره کنند.

اگر شما هم با باگ جدید نمایش استوری‌های تکراری در اینستاگرام روبرو هستید، لطفا تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید و بگویید که از چه زمانی با این ایراد مواجه شده‌اید.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.