ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

افزایش فروش گوشی‌های «ساخت هند» در فصل اول 2022

طبق گزارش تحلیلی جدیدی، فروش گوشی‌های «ساخته شده در هند» طی سه ماهه اول سال 2022 شاهد افزایش قابل قبول 7 درصدی بوده است. موسسه تحقیقات بازار کانترپوینت در گزارش خود توضیح می‌دهد که تعداد ...

طبق گزارش تحلیلی جدیدی، فروش گوشی‌های «ساخته شده در هند» طی سه ماهه اول سال 2022 شاهد افزایش قابل قبول 7 درصدی بوده است.

موسسه تحقیقات بازار کانترپوینت در گزارش خود توضیح می‌دهد که تعداد گوشی‌های هوشمند «ساخت هند» در سه ماهه اول سال 2022 با 7 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، به بیش از 48 میلیون دستگاه رسیده است.

اوپو برترین تولیدکننده گوشی‌های هند

طبق نمودار ارائه شده در این گزارش، شرکت اوپو با 10.36 میلیون دستگاه، در سه ماهه اول سال 2022 به بزرگترین تولیدکننده گوشی‌های «ساخت هند» تبدیل شده و سهم بازار 21.6 درصدی را به دست آورده است. پس از آن، سامسونگ با سهم بازار 21.3 درصدی و فروش 10.22 میلیون دستگاه در جایگاه دوم قرار گرفته و با اختلاف ناچیزی در حال تعقیب اوپو است.

هند

ویوو دیگر شرکت شناخته‌شده این لیست است که در بازار دستگاه‌های تولید شده در هند، سهم 11.7 درصدی را کسب کرده است.

سایر شرکت‌های موجود در این گزارش، تولیدکنندگان شخص ثالث تجهیزات الکترونیکی (EMS) هند‌ هستند که رشد قابل توجه 4 درصدی را تجربه کرده‌اند. Bharat FIH با سهم 11.3 درصدی در سه ماهه اول سال 2022، بزرگترین شرکت EMS هند‌ بوده و پس از آن Dixon Technologies سهم 8.6 درصدی دارد.

«پریا جوزف»، تحلیلگر این موسسه درباره رشد بازار دستگاه‌های ساخت هند‌ توضیح می‌دهد:

«تمرکز دولت بر این بوده که هند را به یک مرکز تولید تبدیل کند و ابتکارات زیادی در این راستا انجام شده است. در شرایط فعلی که به دلیل همه‌گیری، جنگ و عوامل دیگری عدم اطمینان به بازار وجود دارد، دولت احساس می‌کند که داشتن یک اقتصاد که بتواند در مقابل چنین شوک‌هایی مقاومت کند، بسیار مهم است.»

همانطور که گفته شد، رشد بازار موبایل‌های هندی به دلیل افزایش تقاضا و همچنین افزایش صادرات این کشور حاصل شده است. همچنین، این کشور برای افزایش تولید داخلی خود سرمایه‌گذاری‌های زیادی انجام داده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی