ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

باندبازی در سیستم فروش اینترنتی خودرو
خودرو

رد احتمال نفوذ باند عباس آباد به سیستم فروش اینترنتی خودرو

اخیرا شایعات متعددی درباره نفوذ باندی موسوم به عباس آباد در سیستم فروش اینترنتی خودرو بر سر زبان‌ها افتاده است. با این حال طبق گفته مجری طرح‌های فروش اینترنتی، دستگاه‌های نظارتی به هیچ وجه اجازه ...

اخیرا شایعات متعددی درباره نفوذ باندی موسوم به عباس آباد در سیستم فروش اینترنتی خودرو بر سر زبان‌ها افتاده است. با این حال طبق گفته مجری طرح‌های فروش اینترنتی، دستگاه‌های نظارتی به هیچ وجه اجازه دخل و تصرف در این سیستم را نمی‌دهند.

بازار خودرو ایران همیشه مملو از شایعات مختلف بوده و ظاهرا راه‌اندازی سامانه یکپارچه فروش نیز باعث جلوگیری از انتشار آن‌ها نشده است. این سامانه نوپا برای تکمیل و رفع معایب احتمالی به گذشت زمان احتیاج دارد و افراد سودجو از این نقطه‌ضعف برای اشاعه اخبار بی‌پایه استفاده می‌کنند.

چندی پیش شایع شده بود که گروهی به نام «باند عباس‌آباد» با نفوذ به سامانه یکپارچه فروش و دستکاری آن، روند ثبت‌نام را به نفع خود تغییر داده و توانسته‌اند چندین خودرو را به نام خود ثبت کنند. سپس حواله‌های خودرو را فروخته و علاوه بر سودهای چند ده میلیونی، موجب رونق حواله فروشی از طریق این بستر مشترک شده‌اند.

با این حال، مجری طرح‌های فروش اینترنتی در مصاحبه اخیر خود، موفقیت این باند و به طور کلی احتمال باندبازی در سیستم فروش اینترنتی خودرو را رد کرد. به گفته وی: «اگرچه سامانه یکپارچه فروش دست دلالان و واسطه گران را قطع نکرده، ولی بیش از ۹۰ درصد متقاضیان جزو افراد عادی و حقیقی به حساب می‌آیند و متخصصان امنیتی، اجازه نفوذ و خرابکاری را به هیچ گروه یا باند خاصی نمی‌دهند.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • MK
    MK | ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

    😉 اوه رد کرد ؟ پس 100% اتفاق افتاده

مطالب پیشنهادی