گجت مستر؛ معرفی هدست JBL Quantum 600

گجت مستر؛ معرفی هدست JBL Quantum 600

هدست‌های گیمینگ در عصر حاضر به وفور یافت می‌شوند، به‌نظر می‌رسد تقریباً هر شرکت فناوری در پی آن است که در هر زمینه‌ای یک نمونه گیمینگ هم داشته باشد. مثل هدست‌‌ گیمینگ، کیبورد گیمینگ، ماوس گیمینگ، کیس گیمینگ و غیره. خیلی از این محصولات به دلیل ویژگی‌هایی که دارند بعضا گران‌تر از نمونه‌های غیر گیمینگ همان محصول با همون کیفیت هستند. JBL اکنون مجموعه هدست های کوانتومی خود را به ایران آورده و من در یک هفته گذشته با Quantum 600 کار کردم و میخوام نظرم را با شما به اشتراک بگذارم.

تماشای ویدیو در یوتوب

JBL Quantum 600 یک هدست بی سیم است که همچنین می‌شود برای آن از کابل 3.5 میلیمتری هم استفاده کرد. این ویژگی خوبی است، به خصوص اگر از آن در Xbox One استفاده می‌کنید چرا که این کنسول از فرمت بی‌سیم Quantum 600 پشتیبانی نمی‌کند، اما من در نهایت از آن بیشتر از حالت بی‌سیم 2.4 گیگاهرتزی استفاده کردم.

در حالت بی‌سیم، Quantum 600 دارای 14 ساعت عمر باتری است و صادقانه بگویم، من فکر نمی‌کنم تا به حال از این محدودیت عبور کرده باشم. من طی این چند روز از این هدست بیشتر برای گوش دادن به موسیقی، بازی و چت صوتی استفاده کردم و نیازی به شارژ مجدد هدست خارج از شارژ شبانه که عادت کردم به آن عادت کنم، احساس نکردم.


JBL Quantum 600 یک هدست فوق العاده است، به شرطی که از صدای بیس لذت ببرید. در نظر داشته باشید که این هدست صدا را به طور Flat پخش نمی‌کند و همین موضوع کافی است که با قدرت این هدست را برای کارهای موسیقی و صداگذاری پیشنهاد نکنیم.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.