ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

آیپد در iOS 16 احتمالا قابلیت هوم هاب هوشمند خود را از دست می‌دهد

پس از انتشار سیستم‌های عامل iOS 16 و iPadOS 16 در پاییز امسال، ظاهرا دیگر آیپد‌ها قابلیت هوم هاب هوشمند خود را از دست می‌دهند. کاهش قابلیت‌های آیپد وب‌سایت MacRumors بر اساس کد‌هایی که در ...

پس از انتشار سیستم‌های عامل iOS 16 و iPadOS 16 در پاییز امسال، ظاهرا دیگر آیپد‌ها قابلیت هوم هاب هوشمند خود را از دست می‌دهند.

کاهش قابلیت‌های آیپد

وب‌سایت MacRumors بر اساس کد‌هایی که در iOS 16 کشف کرده توضیح می‌دهد که اپل قرار است پشتیبانی از Home Hub را در آیپد کنار بگذارد. همان‌طور که احتمالا می‌دانید، اپل هم‌اکنون به شما این اجازه را می‌دهد تا از آیپد خود به عنوان یک هسته اصلی برای کنترل لوازم جانبی استفاده کنید. با این وجود متن کد مورد اشاره که اخیرا در دومین بتا iOS 16 کشف شده به خلاف این موضوع اشاره دارد.

به صورت خلاصه، در این کدها گفته شده که آیپد دیگر به عنوان یک Home Hub قابل پذیرش نخواهد بود و تنها اپل تی‌وی و هوم‌پاد بخشی از این قاعده هستند.

آیپد

البته باید در نظر داشته باشید که این اطلاعات نهایی نیستند و احتمال دارد که این موضوع هرگز عملی نشود و تنها در حد یک تئوری باقی بماند.

صفحه پیش‌نمایش iOS 16 اپل توضیح می‌دهد که از آیپد نمی‌توان به عنوان یک هاب خانگی استفاده کرد، اما این موضوع هنوز به صورت رسمی تایید نشده، زیرا در اولین نسخه بتا iPadOS 16، کاربران همچنان می‌توانستند از آیپد خود برای کنترل لوازم خانگی هوشمند استفاده کنند.

اپل حین برگزاری رویداد WWDC 2022 در کنار معرفی iOS 16، از جدیدترین نسل سیستم عامل آیپدها یعنی iPadOS 16 نیز رونمایی کرد. این نسل از iPadOS 16 مجهز به ویژگی‌های جدیدی در بخش مالتی تسکینگ است. با وجود این گزارش، به نظر می‌رسد که اپل در کنار افزودن برخی ویژگی‌ها به آیپدهایش، برخی ویژگی‌ها را هم از آن سلب کرده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی