ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کسب و کار

اپل، گوگل و مایکروسافت هر ثانیه چقدر سود می‌کنند؟

مطالعه جدید شرکت نرم‌افزاری فین‌تک Tipalti نشان می‌دهد در سال 2020 اپل در هر ثانیه 1700 دلار سود کرده و در بین شرکت‌های فناوری پردرآمد، صدرنشینی میزان سود در هر ثانیه را به خود اختصاص ...

مطالعه جدید شرکت نرم‌افزاری فین‌تک Tipalti نشان می‌دهد در سال 2020 اپل در هر ثانیه 1700 دلار سود کرده و در بین شرکت‌های فناوری پردرآمد، صدرنشینی میزان سود در هر ثانیه را به خود اختصاص داده است. شرکت‌های آلفابت و مایکروسافت نیز با 1000 دلار در ثانیه بعد از اپل در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

داده‌های آماری این شرکت نرم افزاری نشان می‌دهد میانگین سود شرکت‌های فناوری در هر ثانیه رقمی در حدود 182 دلار است. بر همین اساس بانک‌های آمریکا، ولز فارگو، فیسبوک، والمارت، AT&T، کامکست و آمازون جزو ده شرکتی هستند که بیشترین سود را در هر ثانیه از آن خود می‌کنند.

سود غول‌های فناوری در هر ثانیه

غول‌های فناوری سیلیکون ولی از جمله اپل، گوگل و مایکروسافت سودهای هنگفتی را در هر ثانیه کسب می‌کنند که برآوردهای این شرکت سودی بالاتر از 1000 دلار در هر ثانیه را به نام آنها ثبت کرده است. جالب است بدانید اپل یکی از سودآورترین شرکت‌های فناوری است که روزانه بیش از 152 میلیارد دلار درآمد کسب می‌کند که این رقم معادل 1752 دلار در هر ثانیه است.

شرکت Tipalti صفحَه‌ وب‌سایتی ایجاد کرده که نشان می‌دهد این شرکت‌ها درکنارچندین بانک بزرگ، از زمان ایجاد این صفحه چقدر سود کرده‌اند. این فهرست از Fortune 500 2020 تهیه شده و نشان می‌دهد برخی از شناخته شده‌ترین شرکت‌های موجود در این فهرست لزوما سودآورترین آنها نیستند.

این شرکت فناوری همچنین به این موضوع اشاره می‌کند که متوسط ​​دستمزد هفتگی 1237 دلار است، به این معنی که یک کارگر معمولی آمریکایی برای یک هفته کار کردن رقمی کمتر از سود یک ثانیه چنین شرکت‌هایی دریافت می‌کند.

در حالی‌که اپل می‌تواند در یک روز سودی برابر با 151,386,301 دلار به دست آورد، متوسط ​​درآمد یک خانواده در ایالات متحده 79,900 دلار است. بدان معنی که خانواده باید حدود 1895 سال کار کنند تا به اندازه اپل در یک روز درآمد داشته باشند.

آلفابت، شرکت مادر گوگل بیش از 90 درصد سود خود را از طریق تبلیغات و همچنین از طریق اندروید، کروم، گوگل مپ و یوتیوب به دست می‌آورد. در مجموع، بخش فناوری حدود 10,931 دلار در هر دقیقه در سال 2020 سود داشته است. تنها صنعتی که درآمد بیشتری به دست می‌آورد، غذا و نوشیدنی است که در هر دقیقه 13,914 دلار درآمد دارد. در آن بخش، کوکاکولا 16,969 دلار در دقیقه درآمد داشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی