ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

همراه اول به دانشجویان و جوانان اعتبار هدیه 350 هزار تومانی می‌دهد

همراه اول با شروع فصل تابستان، اعتبار هدیه 350 هزار تومانی آکادمی همراه را برای دانشجویان و جوانان در نظر گرفته است. از 1 تیر ماه سال 1401، مشترکین فعلی و جدید سیم‌کارت اعتباری دانشجویی ...

همراه اول با شروع فصل تابستان، اعتبار هدیه 350 هزار تومانی آکادمی همراه را برای دانشجویان و جوانان در نظر گرفته است.

از 1 تیر ماه سال 1401، مشترکین فعلی و جدید سیم‌کارت اعتباری دانشجویی و سیم‌کارت دائمی جوانان پس از اختصاص اعتبار هدیه و دریافت پیامک (حداکثر ۴ روز پس از خرید سیم کارت)، می‌توانند با مراجعه به سایت آکادمی همراه به نشانی www.hamrah.academy از ۳۵۰ هزار تومان اعتبار هدیه خود، جهت ثبت‌نام در دوره‌های ممتاز آموزشی بهره‌مند شوند.

مشترکان فعلی و جدید سیم‌کارت‌های «اعتباری دانشجویی» و «دائمی جوانان» می‌توانند از این اعتبار هدیه که ویژه استفاده و ثبت‌نام در دوره‌های ممتاز «آکادمی همراه» است، استفاده کنند.

فعال‌سازی هدیه همراه اول

متقاضیان خرید این سیم‌کارت‌ها می توانند با مراجعه به مراکز فروش و خدمات همراه اول یا فروشگاه آنلاین همراه اول نسبت به خرید، ارسال رایگان و فعالسازی سیم کارت مورد نظر خود اقدام کنند.

اعتبار آکادمی همراه برای مشترکان جدید سیم‌کارت‌های اعتباری دانشجویی و سیم‌کارت‌های دائمی جوانان حداکثر تا 4 روز پس از فعال‌سازی سیم‌کارت، تخصیص داده می شود که قابل استفاده در تمامی بخش‌های آکادمی همراه است.

مشترکان فعلی این دو نوع سیم‌کارت نیز اعتبار 350 هزار تومانی را به صورت خودکار پس از ثبت‌نام در سایت آکادمی همراه اول دریافت می‌کنند. از همین رو مشترکان فعلی سیم‌کارت‌های همراه اول باید به سایت آکادمی همراه اول مراجعه کنند و در این سایت با توجه به جزئیان منتشر شده اقدام به ثبت‌نام در آکادمی همراه کنند.

استفاده از اعتبار هدیه سیم‌کارت‌های جوانان و دانشجویی این امکان را برای مشتریان جدید همراه‌اول فراهم خواهد کرد که در روزهای تابستان امکان دسترسی بیشتری به محتوای مورد نظر خود و همچنین برقراری ارتباط با این سیم‌کارت‌ را داشته باشند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی