ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

C:\Users\CibeSabz-05138450084\Desktop\Digiato\s22 update camera
تکنولوژی

سامسونگ نسخه بتای اندروید 13و One UI 5.0 را اواخر تیر منتشر می‌کند

گوگل آپدیت دیگری از اندروید 13 منتشر کرده و به نظر می‌رسد سامسونگ نیز قصد دارد نسخه بتای اندروید 13 را با One UI 5.0 طی هفته سوم ماه ژوئیه یعنی اواخر تیرماه منتشر کند، ...

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۷ تیر ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۰

گوگل آپدیت دیگری از اندروید 13 منتشر کرده و به نظر می‌رسد سامسونگ نیز قصد دارد نسخه بتای اندروید 13 را با One UI 5.0 طی هفته سوم ماه ژوئیه یعنی اواخر تیرماه منتشر کند، هرچند هنوز تاریخ دقیق انتشار مشخص نشده است. همچنین به نظر می‌رسد عرضه نسخه نهایی به مهر (اکتبر) موکول شود.

گوگل در انتشار اندروید 13 از برنامه قبلی خود جلوتر بوده است. اولین پیش نمایش آن ماه فوریه منتشر شد و انتشار رسمی آن در آگوست انجام خواهد شد که بسیار زودتر از زمان عرضه رسمی اندروید 12 است که شاهد به‌روزرسانی اصلی آن در ماه اکتبر برای دستگاه‌های پیکسل و بعدا برای دستگاه‌های گلکسی سامسونگ بودیم.

نسخه بتا اندروید 13 با One UI 5.0 اواخر تیر از راه می‌رسد

در حال حاضر گوگل نسخه سوم بتای اندروید 13 را روی گوشی‌های پیکسل آزمایش می‌کند و نسخه 3.3 آن را نیز منتشر کرده است. اکنون گزارش‌ها نشان می‌دهند سامسونگ نسخه بتا اندروید 13 را با  One UI 5.0 در هفته سوم ماه ژوئیه برای دستگاه‌های خود منتشر می‌کند.

انتظار می‌رود گلکسی S22، گلکسی S22‌ پلاس و گلکسی S22 اولترا اولین دستگاه‌هایی باشند که نسخه بتای اندروید 13را دریافت کنند. هرچند زمان انتشار این نسخه به موقعیت مکانی کاربران نیز بستگی دارد. سپس انتظار می‌رود گوشی‌های گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 این بروزرسانی را دریافت کنند.

اگر برنامه زمانی سال گذشته سامسونگ را امسال نیز مبنا قرار دهیم، طی چند ماه سری گلکسی اس 21، گلکسی زد فولد 2 و زد فلیپ 5G در کنار سایر پرچمداران سامسونگ واجد شرایط دریافت بروزرسانی می‌شوند.

این گزارش همچنین نشان می‌دهد سامسونگ اندروید 13 را به صورت کامل در ماه اکتبر منتشر خواهد کرد که بسیار جلوتر از برنامه‌ است. در سال 2020، سامسونگ اعلام کرد اندروید 11 در ماه دسامبر (آذر) عرضه می‌شود و این تاریخ برای اندروید 12به ماه نوامبر (آبان ماه) تغییر پیدا کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی