ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تسلا
اخبار خودرو

درآمد راننده اوبر پس از خرید تسلا دو برابر شد!

یک راننده اوبر پس از خرید تسلا مدل 3، درآمد ماهانه خود را تقریبا دو برابر کرده است. این راننده قبل از خرید تسلا، مالک یک دستگاه تویوتا کمری بوده و با آن به جابجایی ...

یک راننده اوبر پس از خرید تسلا مدل 3، درآمد ماهانه خود را تقریبا دو برابر کرده است. این راننده قبل از خرید تسلا، مالک یک دستگاه تویوتا کمری بوده و با آن به جابجایی مسافرین می‌پرداخته است. این شخص که هیدی بارنز (Heidi Barnes) نام دارد، گفته در دوره 25 روزه، توانسته 2600 دلار درآمد داشته باشد. حال آنکه هنگام استفاده از تویوتا کمری، درآمد وی بین 800 الی 1000 دلار متغیر بوده است.

تسلا

خانم بارنز می‌گوید قبلا و با تویوتا کمری اکثرا سفرهای 1 الی 3 دلاری نصیب او می‌شد. ولی الان وی از هر سفر 10 و برخی مواقع تا 15 دلار درآمد دارد. خانم بارنز تنها یک نفر از 15 هزار راننده‌ای است که پس از قرارداد بزرگ شرکت هرتز با تسلا در اکتبر 2021، به استفاده از محصولات این شرکت رو آورده‌اند.

بد نیست بدانید خانم بارنز بیشتر در لس آنجلس به جابجایی مسافرین می‌پردازد. او معتقد است مسافران حالا خیلی دست و دلبازتر هستند! البته تعویض خودروی این راننده خوش‌شانس با افزایش قیمت سوخت همزمان بوده و نمی‌توان به سادگی از کنار آن عبور کرد. به گفته خانم بارنز هزینه بنزین او به یکباره از 60 دلار به 100 دلار افزایش یافته بود!

ناگفته پیداست استفاده از خودروهای برقی، رانندگان را از گزند افزایش قیمت بنزین حفظ می‌کند. به عبارت دیگر به دلیل عدم وابستگی به بنزین و نوسانات قیمتی، آنها مجبور به پرداخت مبالغ بیشتر نیستند، به همین جهت هزینه‌های روزانه کاهش می‌یابد. علاوه‌بر این، کمپانی اوبر هم به رانندگانی که دارای خودروهای الکتریکی و سبز هستند، در هر سفر یک دلار به عنوان مشوق پرداخت می‌کند.

اگرچه تسلا مدل 3 هیدی بارنز لیزینگی است،اما با وجود این، هزینه‌ها در مقایسه با تویوتا کمری بسیار پایین‌تر هستند. مالکیت این خودروی برقی در ماه 450 دلار آب می‌خورد، حال آنکه فقط هزینه سوخت تویوتا کمری در ماه 600 دلار است!

تسلا مدل 3

ناگفته نماند اجاره هفتگی یک دستگاه تسلا از شرکت هرتز، نیازمند پرداخت 344 دلار است. این رقم تمامی مخارج مربوط به بیمه و هزینه نگهداری اصلی را پوشش می‌دهد و از نظر مسافت قابل پیمایش هیچ محدودیتی وجود ندارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی