ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فراری کاوالکید
خودرو

حادثه در گردهمایی مالکین فراری: خسارت گسترده هشتاد خودرو در چند دقیقه

رویداد فراری کاوالکید 2022 برای بسیاری از مالکان خودروهای فراری خاطره‌ساز شد، چرا که این رویداد با خسارات گسترده به هشتاد دستگاه فراری مونزا پایان یافت. در این رویداد انحصاری فراری، خودروهای خاص این برند ...

پویا بهرامی
نوشته شده توسط پویا بهرامی | ۱۴ تیر ۱۴۰۱ | ۲۳:۱۵

رویداد فراری کاوالکید 2022 برای بسیاری از مالکان خودروهای فراری خاطره‌ساز شد، چرا که این رویداد با خسارات گسترده به هشتاد دستگاه فراری مونزا پایان یافت. در این رویداد انحصاری فراری، خودروهای خاص این برند شرکت می‌کنند که قیمت آن‌ها به صدها میلیون دلار بالغ خواهد شد. بنابراین طبیعی است که وارد آمدن خسارت به هرکدام از خودروهای فراری دردناک است.

بنابر گزارش‌ها، هفتاد الی هشتاد دستگاه فراری مونزا که در رویداد فراری کاوالکید 2022 شرکت کرده بودند، بر اثر بارش ناگهانی باران آسیب دیدند. بارش باران شدید سبب شد تا مالکان خودروها، آن‌ها را برای مدتی زیر باران رها کنند. در نتیجه این اتفاق نیز خودروها آسیب دیدند.

فراری کاوالکید

هرکدام از محصولات فراری در حد و اندازه خود، خاص هستند. با این حال بسیاری فراری مونزا را به گیلاس روی کیک تشبیه می‌کنند. فراری مونزا نخستین خودرو از سری آیکونا فراری است که در سال 2018 رونمایی شد. فراری مونزا ترکیبی از سرعت مدرن و ظاهر کلاسیک است که اسطوره‌های مسابقات فراری را در ذهن بیننده تداعی می‌کند.

مونزا دو مدل SP1 و SP2 به تولید رسید که مدل نخست تک نفره و مدل دوم دو نفره است. هر دو مدل به پیشرانه 12 سیلندر خورجینی با 799 اسب بخار مجهز هستند. فراری مونزا یک خودرو تولید محدود است و تنها 499 دستگاه از آن به تولید رسید. فقط مشتریان ویژه فراری قادر به سفارش این خودرو هستند. همچنین تمامی نمونه‌های فراری مونزا بدون سقف ساخته شده‌اند.

فراری کاوالکید پرهزینه!

بسیاری از مشتریان خاص فراری انتظار داشتند تا رویداد فراری کاوالکید 2022 برای آن‌ها خاص و به یاد ماندنی باشد. طی دو سال همه گیری کووید 19 در سطح جهان، این رویداد نیز برگزار نشده بود. حدود 80 دستگاه فراری مونزا در فراری کاوالکید 2022 شرکت کرده بودند. مشاهده این تعداد فراری خاص در رنگ‌های مختلف برای هر طرفداری بی‌نظیر خواهد بود.

فراری کاوالکید

هر دستگاه از فراری مونزا اکنون حدود 2 میلیون دلار قیمت دارد. بنابراین آسیب به فراری‌ها در جریان فراری کاوالکید 2022 هزینه گزافی را روی دست برگزارکنندگان و مالکان خودروها خواهد گذاشت. به نظر می‌رسد برگزارکنندگان فراری کاوالکید 2022 پیش‌بینی باران ناگهانی را نکرده بودند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی