ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

دوچرخه برقی آمازون
کسب و کار

راهکار آمازون برای مقابله با گرمایش زمین: تحویل سفارشات با دوچرخه‌های برقی و پای پیاده

آمازون اولین مرکز تحویل سفارشات با دوچرخه‌های برقی و به‌صورت پیاده را در شهر لندن افتتاح کرد. این پروژه در راستای دستیابی به هدفی اجرا می‌شود که آمازون برای به صفر رساندن آلودگی‌های کربنی 50 ...

آمازون اولین مرکز تحویل سفارشات با دوچرخه‌های برقی و به‌صورت پیاده را در شهر لندن افتتاح کرد. این پروژه در راستای دستیابی به هدفی اجرا می‌شود که آمازون برای به صفر رساندن آلودگی‌های کربنی 50 درصد از مرسولات خود تا سال 2030 در نظر گرفته است. این شرکت امیدوار است که با این روش سالانه یک میلیون سفارش را به دست خریداران برساند.

بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین جهان در منطقه هکنی لندن دست به اجرای پروژه‌ای برای تحویل مرسولات با دوچرخه‌های برقی و پای پیاده زده است. آمازون می‌گوید با این دو روش می‌تواند از هزاران سفر ون‌های قدیمی خود جلوگیری کند. این شرکت همچنین ون‌های برقی را در ناوگانش دارد و بخشی از مرسولات را از طریق آن‌ها به دست خریداران می‌رساند.

دوچرخه‌های برقی آمازون هزینه اضافه نمی‌پردازند

این شیوه از تحویل مرسولات در فضایی بالغ بر یک دهم منطقه‌ای از لندن اجرا می‌شود که باید کمترین مقدار آلودگی را داشته باشد. خودروها در این منطقه با توجه به میزان آلودگی خود باید هزینه بپردازند، اما دوچرخه‌ها و اتومبیل‌های برقی از این قانون مستثنی هستند، در نتیجه آمازون می‌تواند در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کند.

دوچرخه برقی آمازون

این شرکت در حال حاضر فقط یک هاب برای اجرای این پروژه در لندن دارد، اما اعلام کرده که می‌خواهد در ماه‌های آینده هاب‌های بیشتری در بریتانیا افتتاح کند. آمازون در حال حاضر در بریتانیا 1000 ون برقی دارد و می‌خواهد در دنباله سال جاری میلادی ناوگانی از ون‌های برقی ساخت Rivian را در آمریکا به کار بگیرد.

این غول دنیای فناوری و تجارت هنوز اعلام نکرده که نام وسایل نقلیه برقی جدید آن‌ها چیست، اما این محصولات از نظر ظاهری تفاوت‌های زیادی با سایر دوچرخه‌های برقی دارند. این دوچرخه‌ها بیشتر شبیه مینی ون‌هایی هستند که اولین بار توسط شرکت DPD معرفی شدند.

این اولین باری نیست که آمازون برای تحویل بسته‌ها از دوچرخه‌های برقی استفاده می‌کند. این شرکت قبلا در پنج شهر فرانسه و هفت منطقه در آلمان این کار را انجام داده بود. با این حال، برنامه‌ای که آمازون برای انگلیس در نظر گرفته و می‌تواند آغازگر پروژه‌ای جدی برای تحویل سفارشات بدون تولید آلودگی‌های کربنی باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی