ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

پیش‌بینی فروش 10.9 میلیونی گلکسی S22 اولترا؛ بالاتر از چهار نسل قبلی گلکسی نوت

به گزارش منابع آگاه ظاهرا گلکسی S22 اولترا که در واقع جانشین گلکسی نوت 20 اولترا و گلکسی S21 اولترا محسوب می‌شود، مورد توجه کاربران قرار گرفته و انتظار می‌رود بتواند در اولین سال عرضه ...

به گزارش منابع آگاه ظاهرا گلکسی S22 اولترا که در واقع جانشین گلکسی نوت 20 اولترا و گلکسی S21 اولترا محسوب می‌شود، مورد توجه کاربران قرار گرفته و انتظار می‌رود بتواند در اولین سال عرضه خود رکورد فروش 10.9 میلیون دستگاه را از آن خود کند که رقمی بالاتر از فروش چهار مدل سری گلکسی نوت در مدت زمان مشابه است.

با وجودی که برخی تحلیلگران بازار بر این باور بودند که با حذف سری نوت سامسونگ تصمیم درستی نگرفته است، اما ظاهرا گلکسی S22 اولترا توانسته توجه کاربران را به خود جلب کند و حرفی برای گفتن داشته باشد. برآوردها حاکی از آن است که این گوشی هوشمند احتمالا می‌تواند فروش بیشتری را نسبت به چهار مدل گلکسی نوت قبلی داشته باشد. 

فروش گلکسی S22 اولترا

با وجودی که گلکسی S22 اولترا جزو سری گلکسی نوت نیست ولی با توجه به قلم S PEN این پتانسیل را دارد که به پرفروش‌ترین گوشی گلکسی نوت سامسونگ تبدیل شود و ظاهرا تصمیم کره‌ای‌ها برای حذف سری نوت و ادغام آن در این سری اشتباه نبوده و نتیجه بخش بوده است. تا جایی که یکی از منابع آگاه و قابل اعتماد بازار می‌گوید گلکسی S22‌ اولترا در مسیری قرار دارد که به فروش 10.9 میلیون دستگاه در اولین سال عرضه دست پیدا کند. 

برای مقایسه می‌توان گفت سری نوت 20 که در دو مدل به بازار عرضه شد، در بازه زمانی مشابه تنها توانست به رقم فروش 7.5 میلیون دستگاه دست پیدا کند. سری نوت 10 نیز در حدود 9.5 میلیون واحد فروش داشت و سری نوت 9 نیز در نهایت توانست به فروش 9.6 میلیون واحد برسد. در بین گوشی‌های این سری در حال حاضر تنها گلکسی نوت 8 توانسته به فروش 10.3 میلیون دستگاه برسد. اما با سرعتی که گلکسی S22 اولترا پیش می‌رود، احتمالا می‌تواند به فروش بیشتری دست پیدا کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی