ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

هزینه درمانی بیش از 1000 کودک با امتیازهای اسنپ‌کلاب تامین شد

به گفته اسنپ بیش از یک میلیارد تومان برای درمان کودکان به خیریه حس مهر پرداخت شده است.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۹:۲۵

اسنپ در سومین طرح نیکوکاری خود با همکاری خیریه​‌ حس مهر با عنوان «تامین هزینه​‌های درمان کودکان بستری در بیمارستان» هزینه‌های درمان هزار و 172 کودک را پرداخت کرد. این طرح با مشارکت کاربران اسنپ و صرف امتیازهای اسنپ‌کلاب اجرا شده است.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی شرکت اسنپ، در این طرح هزار و 172 کودک فارغ از جنسیت،​ قومیت و تابعیت آن‌ها تحت پوشش قرار گرفتند. 43درصد این کودکان دختر و 57 درصد پسر و همچنین 62 درصد از آن‌ها ایرانی و 38 درصد از اتباع خارجی بودند.

کودکان حمایت شده از نظر تعداد به ترتیب از استان‌​های خوزستان، یزد، خراسان رضوی، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان، سیستان و بلوچستان و ایلام معرفی شدند.

این شرکت با قدردانی از اعتماد کاربرانشان به طرح‌های نیکوکاری باشگاه مشتریان اعلام کرد: «در این طرح 276هزار و 977 مرتبه مشارکت شده و در مجموع مبلغ یک میلیارد و 107 میلیون و 908 هزار تومان برای درمان کودکانی که خانواده​‌های آن‌ها در شرایط دشوار اقتصادی قرار دارند به خیریه​‌ حس مهر پرداخت شده است.»

اسنپ‌کلاب خیریه

گفتنی است اطلاعات مربوط به پرونده‌ پزشکی و شرایط خانوادگی این کودکان در سایت خیریه حس مهر در دسترس است.

در سال​‌های اخیر، اسنپ طرح​‌های نیکوکاری متنوعی را در راستای مسئولیت اجتماعی خود با مشارکت کاربرانش در باشگاه مشتریان (اسنپ‌کلاب) اجرا کرده است. پیش از این نیز طرح‌هایی مانند «آموزش آنلاین منجر به اشتغال افراد دارای معلولیت» و «حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان» در اسنپ‌کلاب با استقبال کاربرانشان روبه‌رو شده بود.

بخش نیکوکاری باشگاه مشتریان اسنپ تلاش دارد با شناسایی طرح‌های موثر و پایدار مسئولیت اجتماعی در حل مشکلات جامعه یاری‌رسان باشد. خیریه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد می‌توانند طرح‌های پیشنهادی خود را به ایمیل مسئولیت اجتماعی شرکت اسنپ به آدرس "csr.pr@snapp.cab" ارسال کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی